reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cos tam widać.jutro koniecznie powtorz.to bedzie wyrazna druga kreska i tego życze✊✊✊ja w sobote zrobie pierwszy test.a to tak daleko jeszcze he he
 
Dziewczyny.. jesli sie udalo to jestem w szoku bo ja nie znam swoich cykli, nic nie licze nic nie sprawdzam.. sluchalam sie organizmu. Jak mialam ochote na seks to dzialalismy po prostu i jak mąż miał wieksze niz zawsze ciagoty (podobno jakos hormony dzialają i pobudzają)
No i bylby to pierwszy cykl.. bo staramy sie od 3 tyg gdzies..
 
Dziewczyny.. jesli sie udalo to jestem w szoku bo ja nie znam swoich cykli, nic nie licze nic nie sprawdzam.. sluchalam sie organizmu. Jak mialam ochote na seks to dzialalismy po prostu i jak mąż miał wieksze niz zawsze ciagoty (podobno jakos hormony dzialają i pobudzają)
No i bylby to pierwszy cykl.. bo staramy sie od 3 tyg gdzies..

Tak czasem najlepiej i najłatwiej :D bez liczenia, mierzenia i spinania się ;)
 
Dziewczyny.. jesli sie udalo to jestem w szoku bo ja nie znam swoich cykli, nic nie licze nic nie sprawdzam.. sluchalam sie organizmu. Jak mialam ochote na seks to dzialalismy po prostu i jak mąż miał wieksze niz zawsze ciagoty (podobno jakos hormony dzialają i pobudzają)
No i bylby to pierwszy cykl.. bo staramy sie od 3 tyg gdzies..

No i takie podejście podobno najlepiej działa:) Ja niestety lubię wiedzieć mierzyć i analizować wszystko więc ciężko tak odpuścić;)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny.. widze cien cienia? Ktora z Was przerabiala fotki? Pomozecie?

Zobacz załącznik 843127

Test robiony przed chwilą.. nie z porannego moczu
Tak ja widzę cień cienia [emoji4] jaka czułość testu? 25 czy 10? Jeśli nie jest napisane na opakowaniu to 25. Może powtórz jutro rano taki z czułością 10 albo idź na betę.

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Do góry