reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ooo to świetnie [emoji23][emoji23][emoji23] teściowa moja tak miała jak dzwoniła o wniosek championa dla psa. Dwa tygodnie, dzień w dzień po kilka telefonów i cisza.
Na szczęście się dodzwoniłam. :D No i w poniedziałek oprócz wizyty w klinice zrobimy od razu badania, ja AMH a mąż badanie nasienia. Będzie z głowy. :)
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy to możliwe by owu o 3 dni się przesunela??wczoraj rano zmierzyła temp (z ciekawości tylko ten jeden dzień) i była 37.1 a taka mi się pojawiała dopiero przy owulacji.
Tak jak @Dżasta1111 pisze, może się przesunąć jak najbardziej. A jak mierzyłaś temperaturę, w sensie o której godzinie? Bo tak z łapanki w dzień to nie ma sensu, musiałabyś zmierzyć zaraz po przebudzeniu się bez wstawania. ;)
 
Tak jak @Dżasta1111 pisze, może się przesunąć jak najbardziej. A jak mierzyłaś temperaturę, w sensie o której godzinie? Bo tak z łapanki w dzień to nie ma sensu, musiałabyś zmierzyć zaraz po przebudzeniu się bez wstawania. ;)
Tak właśnie zmierzylam ;) obudziłam się i tak pomyślałam że sprawdzę bo mnie bolały jajniki od niedzieli albo od soboty już sama nie pamiętam [emoji23] :)
 
Efekt musi być jeden
emoji3.png
inaczej się załamie chyba :/
A ile czasu się staracie już?
 
5 miesiecy. Wiem że nie długo ale frustracja różnie coraz bardziej :(
To jest ten moment kiedy frustracja się zaczyna. Rozumiem Cię jak najbardziej. Mam nadzieję, że szybko Wam się uda i nawet roku nie będziecie musieli czekać na piękne tłuściutkie dwie kreseczki. Mi pierwsze pół roku też strasznie się dłużyło, jeszcze z poprzednim partnerem... Wmawianie sobie objawów zaczęło się po pozamacicznej, ale też cykle miałam tak długie, że potrafiłam 3 razy w cyklu iść na betę i sprawdzać czy to aby może ciąża.
 
reklama
To jest ten moment kiedy frustracja się zaczyna. Rozumiem Cię jak najbardziej. Mam nadzieję, że szybko Wam się uda i nawet roku nie będziecie musieli czekać na piękne tłuściutkie dwie kreseczki. Mi pierwsze pół roku też strasznie się dłużyło, jeszcze z poprzednim partnerem... Wmawianie sobie objawów zaczęło się po pozamacicznej, ale też cykle miałam tak długie, że potrafiłam 3 razy w cyklu iść na betę i sprawdzać czy to aby może ciąża.
Ja na becie byłam tylko raz jak mnie dzień przed @ goraczka złapała. A objawy od pierwszego miesiąca sobie wmawiam :( masakra. Jak psychiczna jakaś..
 
Do góry