reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Już chyba znam przyczyne wczorajszego bólu głowy. Mam dzisiaj jakiś kryzys fizyczby. Bolą mnie mięśnie, mam katar, czuję że chyba jakieś przeziębienie mnie łamie. Jakie znacie domowe sposoby na leczenie? Póki co zapijam herbatę z miodem i cytryna, a w kuchni prypci się rosołek :D
 
reklama
Już chyba znam przyczyne wczorajszego bólu głowy. Mam dzisiaj jakiś kryzys fizyczby. Bolą mnie mięśnie, mam katar, czuję że chyba jakieś przeziębienie mnie łamie. Jakie znacie domowe sposoby na leczenie? Póki co zapijam herbatę z miodem i cytryna, a w kuchni prypci się rosołek :D
Kup sobie w aptece czosnkowy syrop dla ciezarnych, a z domowych to syrop z cebuli zdrowla!
 
Ja odkąd nie mierzę to jest mi lżej, nie nastawiam się i czekam. Ale zaczynam rozpoznawać bez temperatury kiedy zbliża się owu, sutki bolą i jajniki kłują i śluz typowe białko jaja i mąż przystojniejszy niż zwykle i taki bardziej apetyczny, a jaka zła chodzę bo mam ochotę a muszę np w pracy siedzieć [emoji14]
Nie wiem kiedy dokładnie była owulacja, strzelam, że jakieś 4-5 dni temu. I czekam do @, bo mąż chorował i nadal choruje chociaż leci na antybiotyku więc mogło nic nie wyjść.
Wczoraj mnie zapytał co bym zrobiła gdyby się okazało, że nie możemy mieć dzieci. Trochę mnie martwi, że tak mu już to na psychę siada, że roztacza czarne wizje... ledwie 5 cs, no może nie tak dokładny jak cztery poprzednie ale chciałam choć jeden cykl wyluzować...
Kazdy ma chyba taka mysl z tylu glowy... a robiliście bad. Nasienia? Jezeli nam sie teraz nie uda to idziemy robic... porozmawiaj z nim jakos ze jak nie teraz do moze ze 2-3 mies sie uda? Jezeli wyniki sa ok to powinno kieds zaskoczyc
 
@Magdalena2991 5cs to nie duzo... takze glowa do gory! Ja juz probuje or roku... i nic... to jest 1cs taki mega monitorowany itp wiec wiaze z nim spore nadzieje... @ mam dostac w srode, wczoraj znalazłam test z data do marca dzis go zrobilam rano i negatyw... takze czekam jeszcze te 3 dni... dzis jest 31dc (12dpo)
 
Już chyba znam przyczyne wczorajszego bólu głowy. Mam dzisiaj jakiś kryzys fizyczby. Bolą mnie mięśnie, mam katar, czuję że chyba jakieś przeziębienie mnie łamie. Jakie znacie domowe sposoby na leczenie? Póki co zapijam herbatę z miodem i cytryna, a w kuchni prypci się rosołek :D
Czosnek - naturalny antybiotyk
 
reklama
Do góry