reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
W tym cyklu nic nie liczę ani nie mierze(już mówiłam ;)). Naszło mnie dziś i dwa dni temu na mojego lubego, zaczynam się wyginac jak ta Shakira na pustyni, romantico full wypas a On mnie pyta czy to te dni... Chyba muszę mu jakieś pranie mózgu zrobić [emoji23]
 
reklama
W tym cyklu nic nie liczę ani nie mierze(już mówiłam ;)). Naszło mnie dziś i dwa dni temu na mojego lubego, zaczynam się wyginac jak ta Shakira na pustyni, romantico full wypas a On mnie pyta czy to te dni... Chyba muszę mu jakieś pranie mózgu zrobić [emoji23]

Haha mój się orientuję po tym jak ja się dopytuje czy będzie przytulnie
Muszę wiedzieć aby w te dni żel zaaplikowac.
 
Hej! Ja już nie mogę się doczekać kolejnego cyklu, tylko ciekawe kiedy się rozpocznie... Dzisiaj teoretycznie 22dc, owulacji u siebie nie zauważyłam. Pocieszam się, że za 9 dni wizyta w klinice. Też się zastanawiam nad tym czy by nie przestać mierzyć temperaturę, sprawdzać wszystko tak dokładnie.
 
Jak tam kochane u Was?? Długo mnie tu nie było a tu już koniec 32 tygodnia. Zaczynam pomału prac ubranka itp. Wczoraj byliśmy po komode. W poniedziałek jadę po resztę wyprawki. Po świętach mam zamiar się pakować do szpitala. I pozostanie nam czekanie. Na małą
 
Jak tam kochane u Was?? Długo mnie tu nie było a tu już koniec 32 tygodnia. Zaczynam pomału prac ubranka itp. Wczoraj byliśmy po komode. W poniedziałek jadę po resztę wyprawki. Po świętach mam zamiar się pakować do szpitala. I pozostanie nam czekanie. Na małą
To już za moment będzie z wami malutka na świecie. :) kurcze u mnie byłby 33tc już... Szkoda, że takiego mam pecha. Ale kiedyś w końcu musi się udać. :)
@m-s jak się czujesz kochana w ogóle?
 
A ja spoko nawet ciężko pomału. 2 miesiące temu zapalenie oskrzeli antybiotyk... Tydzień temu zapalenie ucha antybiotyk!!! Mam nadzieję że wszystko będzie ok!! W poprzedniej ciąży z córką nie lapalam nic a teraz to masakra!!! Uda się napewno moja 1 ciąża poroniona 8 tydz. Druga udana bałam się strasznie. Teraz 3 też się bałam i nadal boję żeby się wszystko dobrze skończyło!!!
 
A ja spoko nawet ciężko pomału. 2 miesiące temu zapalenie oskrzeli antybiotyk... Tydzień temu zapalenie ucha antybiotyk!!! Mam nadzieję że wszystko będzie ok!! W poprzedniej ciąży z córką nie lapalam nic a teraz to masakra!!! Uda się napewno moja 1 ciąża poroniona 8 tydz. Druga udana bałam się strasznie. Teraz 3 też się bałam i nadal boję żeby się wszystko dobrze skończyło!!!
To życzę dużo zdrowia. :) Z resztą może pamiętasz moje historię i z ciążami biochemicznymi, pozamaciczną i poronieniem. Z tej strony Migdalove pod nowym-starym nickiem. Przesyłaj nam tutaj ciążowe fluidki. :) :)
 
reklama
Do góry