reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
958047
 
Tak od wczoraj się waham czy jednak z powrotem tutaj do Was wrócić. Kryzys 30 cyklu starań daje się we znaki, ale im bliżej wizyty w klinice niepłodności to kryzys mniej daje w kość. Przyjmiecie mnie? Nie spodziewałam się, że tak szybko wrócę tutaj, ale brakuje mi rozmów z kimś kto jest na tej samej ścieżce życia.
 
Tak od wczoraj się waham czy jednak z powrotem tutaj do Was wrócić. Kryzys 30 cyklu starań daje się we znaki, ale im bliżej wizyty w klinice niepłodności to kryzys mniej daje w kość. Przyjmiecie mnie? Nie spodziewałam się, że tak szybko wrócę tutaj, ale brakuje mi rozmów z kimś kto jest na tej samej ścieżce życia.
Gosia co to znaczy przyjmiecie ? Ty jesteś tu u siebie kochana ;) więc rozplaszcz się wygodnie
 
Ja już w szpitalu. Przed HSG robią cytologie więc czekam na wynik jak na razie. I widzę że może mi trochę tu jeszcze zejść :/ serce mi wyskoczy zaraz, zejdę na zawał i tyle będzie po moich staraniach [emoji23] Ale powiem wam że bałagan w tym szpitalu niezły[emoji19] pytam która kobieta ostatnia to niby wyczytuja po nazwiskach a jak przychodzi co do czego to Pani która była przede mną twierdzi że jest ostatnia i wciska wszystkich za siebie A jak mówię że po niej to ja jestem to każe ustalać między sobą [emoji23] no zwariuje tu [emoji3]
 
reklama
Ja już w szpitalu. Przed HSG robią cytologie więc czekam na wynik jak na razie. I widzę że może mi trochę tu jeszcze zejść :/ serce mi wyskoczy zaraz, zejdę na zawał i tyle będzie po moich staraniach [emoji23] Ale powiem wam że bałagan w tym szpitalu niezły[emoji19] pytam która kobieta ostatnia to niby wyczytuja po nazwiskach a jak przychodzi co do czego to Pani która była przede mną twierdzi że jest ostatnia i wciska wszystkich za siebie A jak mówię że po niej to ja jestem to każe ustalać między sobą [emoji23] no zwariuje tu [emoji3]
Mimi trzymam kciuki :* ja jak czekałam na HSG to od 7 rano do 15 a do domu mnie wypuścili po 18 dopiero i to jeszcze w glowie mi sie kręciło, slaba bylam :* bedzie dobrze, dasz rade mała :)
 
Do góry