reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny byłam u lekarza pęcherzyk 5 cm 6 marca beta hcg 5948 dziś robiłam to 8151 .czy to znaczy coś dobrego czy co bo się martwię na necie sprawdzałam przyrost to poniżej normy mam
 
reklama
Beta 30,0!! Mam zawał :-) kurcze martwię się że mało troszkę... Miałam potwierdzona owulacje monitoringiem bo byłam na clo. I na bank była 22 dni temu... Ale no nic nie poradzę. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i w piątek powtórzę betę :-)
Gratulacje!!! Nadrabialam ponad 50 stron forum ale sie oplacalo!!!

Cześć dziewczyny :) jestem 3 dni przed okresem i zrobiłam test... Jeden 10 z rossman drugi 25 z apteki ... No i nie wiem ... Widzicie coś ? Zobacz załącznik 949055Zobacz załącznik 949056
No sa krechy. Doczytalam do końca ze pink wyszedł negatywny.. Moze male stężenie hcg jeszcze a czesto w wc i nie wylapalo.
Czekamy do poniedzialkowej bety.

Agata też miałam podobną sytuację w poprzedniej ciąży że na testach wychodziły bladzuochy a następny test wyszedł negatywnie (dr maxa chyba) pamiętam że ty też robiłaś test w tym dniu, na szczęście kolejny w następnym dniu był pozytyw, dla mnie najlepsze są testy quick &go z Rossmana, nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego najlepiej iść na betę bo z tymi testami można szału dostać.
Tu testy moje z października pomiędzy tym trzecim a czwartym [emoji23] był właśnie negatyw Zobacz załącznik 949791
Moja kolekcja nie do pobicia hahaha
 

Załączniki

  • IMG_20190308_215723.jpg
    IMG_20190308_215723.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 141
Dlatego ten cholerny test już nic nie pokazywał bo wszystko się skończyło i poszło. Jeszcze okres dostałam szybciej niż powinnam... Jestem załamana ... Przepraszam was dziewczyny ze zajęłam wam czas :(
 
reklama
Tak się balam że znowu mnie spotka ta biochemiczna , że znowu okres dostanę i tak się stało :( chyba odpuszczę starania bo psychicznie mam dość :(
 
Do góry