reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Oby ten pęcherz to bylo to.mi od dzisiaj daje znać.a dzis 6dpo.ja tez mam mnostwo ciuszkow po dzieciach .sa jak nowiutkie.chcem kupic testy ciazowe na allegro te o czułosci 10 ktore polecacie ?
Takie strumieniowe są. Bialo różowe. 5 szt za 13 zl. Mi cień drugiej kreski wyszedl 9dpo. I tego samego dnia beta z krwi 9.27

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
 
reklama
Dzieki dziewczyny za info.odwaze sie i kupie z alegro.zawsze kupowalam te pink z rossmana ale drogie sa.majatek mozna wydac kupujac kilka co miesiac.milej soboty wam zycze.
 
Hej dziewczyny! Ja właśnie wróciłam od lekarza, dzisiaj 10dc. Jest jeden dominujacy pęcherzyk, ale bez szału. Ciut za mały jak na ten dzień i jakiś taki nierówny, endometrium idealne jak na ten dzień cyklu. Mam nadzieję, że dostanie kopa ten pęcherzyk., ale to już będzie raczej pozna owulacja i gin powiedział, że jak jest wcześniej to lepiej... We wtorek idę znowu. Ostatnim razem lekarz był bardzo zadowolony, wszystko było niby książkowo i nie wyszło ... A teraz tak średnio się zapowiada. Choć na koniec powiedział, że jeszcze wszystko może być ok i ze zobaczymy we wtorek...
 
@Otoona ja oprócz kilku sztuk ciuszkow na szmatach nic nie kupiłam. Mam łóżeczka, materace, pościele, ciuszki, zabawki, rożki, ciuszki do chrztu i wogole wszystko po synu.
Jak będzie chłopak to oprócz wózka (ale to dopiero w lipcu) i nowych butelek , smoczków jakiegoś ręcznika, pampersów i kosmetyków nic więcej nie będę musiała kupować - chyba że sobie jakąś koszule, podkłady itp. no i taki leżaczek Tiny love będziemy kupować. Bo mamy teraz mieszkanie dwupoziomowe, sypialnia na górze, a cały dzień spędxamy na dole. Więc łóżeczka z góry na dół znosić nie będę tylko chce ten leżaczek (on jak gondola). No chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie kupić coś ciuszkow typowo dziewczęcych. Ale po synu też mam dużo takich unisex. Więc nie będą to zakupy tak czy siak od zera.
1521280427-c7a3bccdc64658d7-aaaaaa.jpeg

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Ja mam ten lezaczek po synku i u nas się super sprawdził, przez kilka miesięcy często spał w nim podczas drzemek.
Generalnie też mam wszystko z wyprawki nic nie oddałam ani nie sprzedałam z myślą o drugiej dzidzi , chociaż jak bedzie dziewczynka to pewnie coś dokupie ekstra ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Otoona ja oprócz kilku sztuk ciuszkow na szmatach nic nie kupiłam. Mam łóżeczka, materace, pościele, ciuszki, zabawki, rożki, ciuszki do chrztu i wogole wszystko po synu.
Jak będzie chłopak to oprócz wózka (ale to dopiero w lipcu) i nowych butelek , smoczków jakiegoś ręcznika, pampersów i kosmetyków nic więcej nie będę musiała kupować - chyba że sobie jakąś koszule, podkłady itp. no i taki leżaczek Tiny love będziemy kupować. Bo mamy teraz mieszkanie dwupoziomowe, sypialnia na górze, a cały dzień spędxamy na dole. Więc łóżeczka z góry na dół znosić nie będę tylko chce ten leżaczek (on jak gondola). No chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie kupić coś ciuszkow typowo dziewczęcych. Ale po synu też mam dużo takich unisex. Więc nie będą to zakupy tak czy siak od zera.
1521280427-c7a3bccdc64658d7-aaaaaa.jpeg

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Taki leżaczek super sprawa jesli bedzie mi dane miec jeszcze jedno maleństwo to taki kupie na pewno.
 
A.... i jak w tym cyklu się nie uda to od przyszłego dołączy mi clo w bardzo małych dawkach.
Czyli plany konkretne [emoji119] a ja mam znowu zagwozdke - wczoraj wzięłam pierwszą tab duphastonu a dzisiaj zrobiłam z ciekawości test owu i mi wyszła dość wyraźna duga kreska [emoji28] a ostatnie 2 m-ce biel vanisha była. Cuda jakieś :)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry