reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Jeszcze moze nie wyjsc.poki małpa nie przyszla nie trać nadziei.a ja dzis mam 22dc temp 37,1 i czuje pęcherz.boje sie jakiejs infekcji.mam bialy sluz inny niz zwykle .duzo go.dopadl mnie smutek ze nigdy sie nie uda.ech.trzymam kciuki aby małpa ciebie pomineła i zamiast niej pokazala sie 2 kreseczka.
U mnie pierwsza oznaka ciąży było według mnie zapalenie pęcherza....piszę według mnie bo nie było to zapalenie pęcherza tylko bardzo mnie bolał i czułam non stop parcie ale zrobiłam badania dwa dni po i nie było bakterii wiec to nie było nic z pęcherzem. [emoji6]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Ilma jeszcze nie tracmy nadziei u mnie też 26 dc ale z testem czekam minimum do środy. Ja też czuję się jak na @ zawsze przed rano mnie boli brzuch jakbym już miała i tak jest tym razem. Rano wstałam z takim dołem że nic z tego że nie wiem. ..... jeszcze tylko piersi dają cień nadziei bo niby nie bolą ale są jakieś takie dziwne jakby "ciężkie", nie wiem jak to opisać bo nigdy tak nie miałam. ...
 
Jeszcze moze nie wyjsc.poki małpa nie przyszla nie trać nadziei.a ja dzis mam 22dc temp 37,1 i czuje pęcherz.boje sie jakiejs infekcji.mam bialy sluz inny niz zwykle .duzo go.dopadl mnie smutek ze nigdy sie nie uda.ech.trzymam kciuki aby małpa ciebie pomineła i zamiast niej pokazala sie 2 kreseczka.

U mnie zapalenie pęcherza, a raczej jego początek jakieś 6-7 dni po owu i beta była pozytywna. Wzięłam nawet jakieś leki, bo myślałam że w pracy nie wytrzymam, a nie wzięłam tego za możliwy objaw ;p zresztą u mnie to pewnie przypadek, bo mnie zapalenie pęcherza uwielbia nawiedzać...
 
@Otoona ja oprócz kilku sztuk ciuszkow na szmatach nic nie kupiłam. Mam łóżeczka, materace, pościele, ciuszki, zabawki, rożki, ciuszki do chrztu i wogole wszystko po synu.
Jak będzie chłopak to oprócz wózka (ale to dopiero w lipcu) i nowych butelek , smoczków jakiegoś ręcznika, pampersów i kosmetyków nic więcej nie będę musiała kupować - chyba że sobie jakąś koszule, podkłady itp. no i taki leżaczek Tiny love będziemy kupować. Bo mamy teraz mieszkanie dwupoziomowe, sypialnia na górze, a cały dzień spędxamy na dole. Więc łóżeczka z góry na dół znosić nie będę tylko chce ten leżaczek (on jak gondola). No chyba że będzie dziewczynka to trzeba będzie kupić coś ciuszkow typowo dziewczęcych. Ale po synu też mam dużo takich unisex. Więc nie będą to zakupy tak czy siak od zera.
1521280427-c7a3bccdc64658d7-aaaaaa.jpeg

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
U mnie pierwsza oznaka ciąży było według mnie zapalenie pęcherza....piszę według mnie bo nie było to zapalenie pęcherza tylko bardzo mnie bolał i czułam non stop parcie ale zrobiłam badania dwa dni po i nie było bakterii wiec to nie było nic z pęcherzem. [emoji6]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Bóle jak na @ u mnie były i non stop parcie na pęcherz nawet zaraz po wizycie w toalecie :)

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Oby ten pęcherz to bylo to.mi od dzisiaj daje znać.a dzis 6dpo.ja tez mam mnostwo ciuszkow po dzieciach .sa jak nowiutkie.chcem kupic testy ciazowe na allegro te o czułosci 10 ktore polecacie ?
 
reklama
Oby ten pęcherz to bylo to.mi od dzisiaj daje znać.a dzis 6dpo.ja tez mam mnostwo ciuszkow po dzieciach .sa jak nowiutkie.chcem kupic testy ciazowe na allegro te o czułosci 10 ktore polecacie ?

Irminka ja używałam testow owu z allegro i pokazywały jedną kreske a z apteki dwie więc ja nie polecam chociaż ciążowych nie używałam
 
Do góry