reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Zadzwoń do lekarza i upewnij się, że masz przestać brać. Ale teraz to już łożysko przejęło całą role.

Dziewczyny, które biorą leki na tarczyce - jak to w końcu jest z tym badaniem TSH. Bierze się przed badaniem tabletkę czy nie? Jedni piszą tak, inni ze nie.
Nie bierze się leków przed badaniami hormonów tarczycy bo wynik jest niemiarodajny

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny dziś mija 6 tc czuje się dobrze oprócz tego że ciągle bym spała. Tak to już podbrzusze mnie tak nie boli czasem tylko coś tam ale już nie tak jak na początku czekam na wizytę którą mam 28 marca.
 
Hej dziewczyny dziś mija 6 tc czuje się dobrze oprócz tego że ciągle bym spała. Tak to już podbrzusze mnie tak nie boli czasem tylko coś tam ale już nie tak jak na początku czekam na wizytę którą mam 28 marca.
Nie jesteś sama. Mnie też ciągle chcę się spać a brzuch boli od czasu do czasu. Sama pamiętam jak jeszcze nie dawno byłam w 6tc a jutro już zaczynam 10 tc. Ja mam prenatalne i wizytę 5 kwietnia i już nie mogę się doczekać. Ostatnio na usg widziałam jak dzidziuś rusza rączkami i nóżkami [emoji5]. Cudny widok[emoji5]. Tego 28 marca będzie Twoja pierwsza wizyta u gin tak?

dui731i.png
 
Mąż jest zachwycony kupił dziś 2 flaszki do roboty żeby się pochwalić że będzie 2 raz tatą ja mu mówię poczekaj a on mówi na co ahhh te chłopy, ja też się bardzo cieszę ale jakoś stresa mam czy wszystko będzie dobrze.
 
@Otoona czas się okropnie dłuży założyłam skarbonkę wrzucamy pieniążki już na wyprawkę dla dzidziusia imiona wybrane już :). 28 marca jak pójdę to będzie prawie 8 tc to myślę że już będzie coś widać :)
 
@Otoona czas się okropnie dłuży założyłam skarbonkę wrzucamy pieniążki już na wyprawkę dla dzidziusia imiona wybrane już :). 28 marca jak pójdę to będzie prawie 8 tc to myślę że już będzie coś widać :)
Będzie, będzie :). Ja obiecałam sobie że nic nie kupię do puki nie przejdziemy prenatalnych pierwszych. Będąc jakoś w 7tc tak mi się pajacyk spodobał że musiałam go kupić [emoji14]. My mamy dużo rzeczy po synku więc znów to wszystko wykorzystam. Nie martw się mój mąż też już się pochwalił w pracy[emoji14].

dui731i.png
 
@Otoona ja tam z ciuchów dużo nie będę kupować bo masę mam na strychu do 80 rozmiaru po synku wiadomo liczę na córę po cichu :D to pewnie wpadnę w szał zakupów ja na razie zbieram kasę bo wózek wydałam łóżeczko też wydałam to trzeba będzie kupić. Z starszym synem kupiłam pierwsze rzeczy chyba w 12 tc bo już wiedziałam że będzie chłop to poszłam do sklepu i nakupowałam ciuszków narazie oglądam takie śliczne te rzeczy są :)
 
reklama
Do góry