reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie nastąpiła zmiana planów i na betę lecę jutro, do wtorku umarłabym z ciekawości...
Zobacz załącznik 944932
Ja mysle ze beta to tylko formalnosc! po cichutku juz gratuluje!
praca przyznam rzadko spotykana wsrod kobiet w moich rejonach ale szacunek!
nawet nie zdawalam sobie sprawy jak moze byc ciezko byc motorniczym, po Twoich argumentach stwierdzam ze to okropna odpowiedzialnosc.
 
reklama
U mnie to rodzinne, mama pracuje razem ze mną na tramwajach a tata niedawno odszedł na emeryturę z tej samej firmy. Bywa ciekawie ;) czekam niecierpliwie na wyniki, ale skoro tyle już czekałam to do jutra też dam radę
no przyznam Ci ze mnie zaintrygowalas:p
a beta bedzie pozytywna. kreska druga jest bardzo widocza i rozowa.moje byly slabsze. takze obstawiam ci bete w okolicach 100
 
U mnie coś nie tak :( dalej @ nie ma,nic mnie nie boli. Nie miałam nawet (przepraszam) bąków, jak ja to nazywam "przed okresowych". Zatestuje dzisiaj popołudniu, rano nie mam jak :(
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo praca mnie wciagla Chcialam Was zapytac czy ktoras z Was miala plamienia w polowie cyklu 20 dniu trwało trzy dni lekkie brazowo mleczne zadnej krwi zastanawiam sie czy to okoloowulacyjne choc po sluzie wydaje mi sie ze owulacja byla wczesniej czy implantacyjne choc watpie w to . Na test za wcześnienie bo moje cykle sie wahaja i raz mialam 28 a później 36 wiec czekam niecierpliwie lekkie ciagniecia i klucia .
 
ja brałam/biorę drugi cykl :) owulacja mocno przyspieszona, bo juz w 9dc, jak teraz się nie uda, to przyspieszamy USG, żeby zobaczyć ten pęcherzyk, bo póki co jak ide na monitoring to juz było po wszystkim, a brałam pół tabletki dziennie od 5-10dc, troszkę się martwię ze za szybko ta owulacja, i jajeczko nie nadąża dojrzeć hmm
Ojj, to faktycznie szybko... Trzymam kciuki żeby się wszystko unormowało :)
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo praca mnie wciagla Chcialam Was zapytac czy ktoras z Was miala plamienia w polowie cyklu 20 dniu trwało trzy dni lekkie brazowo mleczne zadnej krwi zastanawiam sie czy to okoloowulacyjne choc po sluzie wydaje mi sie ze owulacja byla wczesniej czy implantacyjne choc watpie w to . Na test za wcześnienie bo moje cykle sie wahaja i raz mialam 28 a później 36 wiec czekam niecierpliwie lekkie ciagniecia i klucia .
Hej :) hmm ja właśnie około tydzień temu miałam plamienie jednorazowe taka kawa z mlekiem. Myślałam, że to na @. A dziś 33dc i nadal jej nie ma, powinna być 2 dni temu. Robiłam test w dniu spodziewanej @, jakieś cienie, pod światło i do tego zwidy. Dziś powtarzam test, ale na nic już nie liczę
 
reklama
Będąc dalej w temacie pracy zastanawiam się co ludzie mają w głowach... Miałam dziś rekrutację- na pięć umówionych osób przyszła jedna... W poniedziałek na dzień próbny miały być 3 przyszła jedna i po dwóch godzinach zrezygnowała. Wysyłają cv i albo nie odbierają albo się umówią i zleją temat. Dramat.
 
Do góry