reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Magdalena2991 zawsze jest nadzieja póki nie ma @ [emoji4]

@PatPatPat czytałam o tych ziołach że są fajne... Ciągle się nad nimi zastanawiam [emoji16]

@Xinak pokaż ten test [emoji16]

@MalaMi24 trzymam kciuii [emoji110][emoji110][emoji110]

@Tinia długi ten Twój cykl... Moje są nieregularne i były już wcześniej więc mnie czy to 42 czy 33 czy 26 nie dziwi już, a u Ciebie zawsze tak?
Zioła mają dużo fajnych opinii :) Koleżanka z innego wątku zaszła w 1 cyklu picia ziółek :)
 
reklama
Takie ziółka:
IMG_20190107_133147.jpeg
 
Właśnie wiem, że póki nie ma @ wszystko możliwe, ale zmartwiłam się... od października się nie udaje, od stycznia walczę z tarczycą i już powinno być ok, w końcu jakieś konkretne temperatury i jak na złość drugi spadek, niby niewielki bo o jedną kreskę od poprzedniego i nadal raczej w wyższych temperaturach ale czuję się zdemotywowana i już łapię doła. Chodzę nabuzowana, już mi się nic nie podoba, sama nie wiem co ja chcę i zaraz zapewne usiądę i się rozpłaczę.
Jeszcze mężowi się śniło że mieliśmy synka tego samego dnia kiedy modląc się o dzidzię też pomyślałam o synku.
Ehhh... Jeśli @ faktycznie przyjdzie to już nie mam pomysłu co robimy nie tak
 
Właśnie wiem, że póki nie ma @ wszystko możliwe, ale zmartwiłam się... od października się nie udaje, od stycznia walczę z tarczycą i już powinno być ok, w końcu jakieś konkretne temperatury i jak na złość drugi spadek, niby niewielki bo o jedną kreskę od poprzedniego i nadal raczej w wyższych temperaturach ale czuję się zdemotywowana i już łapię doła. Chodzę nabuzowana, już mi się nic nie podoba, sama nie wiem co ja chcę i zaraz zapewne usiądę i się rozpłaczę.
Jeszcze mężowi się śniło że mieliśmy synka tego samego dnia kiedy modląc się o dzidzię też pomyślałam o synku.
Ehhh... Jeśli @ faktycznie przyjdzie to już nie mam pomysłu co robimy nie tak
Kochana nie załamuj się. Nawet gdy jesteśmy zdrowe to mamy w każdym miesiącu 20% szans na zajście.
Spróbuj jeść witaminy czy jakieś suple dla siebie i tż/męża :)
Może spróbuj pić zioła ojca sroki?
Jaki masz wynik tarczycy?
Dziewczyny starają się nawet 2lata i nie wiedzą czemu tak się dzieje :(
A może jednak ten cykl będzie szczęśliwy :) Pamiętaj, że stres nie sprzyja :*
 
Zastanawiam się co u @Alexa1905, @Ann89, @Ann_, @raz_dwa_trzy i @ForgetMeeNot ?? Czy lutoweczki już się „rozpakowały”? ;)

Cześć Dziewczyny:) Miło, ze o mnie pamiętacie...
@Maliina Nie przeszłam na tamto forum. Nie podobało mi się tam i zaglądam tu do Was :*

U nas wszystko w porządku;) prawdopodobnie noszę pod sercem córeczkę z czego bardzo się cieszę, bo będziemy mieli parkę ❤
Jutro wg prenatalnych zaczynam 18 tydzień ❤
A co u Was Dziewczyny? :)
 
Kochana nie załamuj się. Nawet gdy jesteśmy zdrowe to mamy w każdym miesiącu 20% szans na zajście.
Spróbuj jeść witaminy czy jakieś suple dla siebie i tż/męża :)
Może spróbuj pić zioła ojca sroki?
Jaki masz wynik tarczycy?
Dziewczyny starają się nawet 2lata i nie wiedzą czemu tak się dzieje :(
A może jednak ten cykl będzie szczęśliwy :) Pamiętaj, że stres nie sprzyja :*
Miesiąc temu miałam 2,200 czyli już tak w miarę, teraz nawet nie wiem bo na kolejną wizytę mam się zgłosić za miesiąc
A jakie witaminy polecacie dla facetów? Może nafaszeruję męża
 
Jeju... Jak tu nie myśleć, nie nakręcac się jak ciągle coś zakuje, ciągnie, podbrzusze boli :-( dziś 9dpo :-(
 
Miesiąc temu miałam 2,200 czyli już tak w miarę, teraz nawet nie wiem bo na kolejną wizytę mam się zgłosić za miesiąc
A jakie witaminy polecacie dla facetów? Może nafaszeruję męża

Dziewczyny nie raz polecały Fertilman, ja polecam też Androvit Plus (ktoraś z dziewczyn mówiła że ten suplement bardzo poprawił jakość nasienia u jej partnera, mój S też je lubi).
 
reklama
Miesiąc temu miałam 2,200 czyli już tak w miarę, teraz nawet nie wiem bo na kolejną wizytę mam się zgłosić za miesiąc
A jakie witaminy polecacie dla facetów? Może nafaszeruję męża
Ja w tym cyklu kupiłam FertilMan suplement dla starających się mężczyzn :) a tak to witaminę C, D i wiesiołek. Witaminę D dawałam raz w tygodniu jakoś się bałam przedobrzyć.
 
Do góry