reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Jak Wasze zdrowie dziewczyny? Pisałam ostatnio, że mnie choroba przycisnela i niestety trzyma do dziś. Gorączki minęły, ale wlazlo coś w gardło i zatoki, byłam dzisiaj u lekarza, dostałam tonę leków w tym antybiotyk i zwolnienienie do końca tygodnia :( w końcu po tym dupku @ się rozkręca! Dziś plamienie pojawiło się już na wkładce więc myślę, że jutro już się rozbuja na maksa. Tak na marginesie - jutro będzie 13 dzień po wzieciu ostatniej tabletki dupka - rychło w czas :crazy: a mam jeszcze jedno pytanko. Bo od 3dc mam zacząć brać clostilbegyt. Pierwszy dzień cyklu liczy się od takiego pełnego krwawienia, prawda? Dzisiejsze plamienia nie przypominają jeszcze,,klasycznego,, krwawienia,,.
 
Cześć Dziewczyny:) Miło, ze o mnie pamiętacie...
@Maliina Nie przeszłam na tamto forum. Nie podobało mi się tam i zaglądam tu do Was :*

U nas wszystko w porządku;) prawdopodobnie noszę pod sercem córeczkę z czego bardzo się cieszę, bo będziemy mieli parkę ❤
Jutro wg prenatalnych zaczynam 18 tydzień ❤
A co u Was Dziewczyny? :)
Cudownie Kochana❤️ Dopiero co robiłaś testy a już 18 tydzień:o:) czas szybko leci ❤️
 
Cześć Dziewczyny:) Miło, ze o mnie pamiętacie...
@Maliina Nie przeszłam na tamto forum. Nie podobało mi się tam i zaglądam tu do Was :*

U nas wszystko w porządku;) prawdopodobnie noszę pod sercem córeczkę z czego bardzo się cieszę, bo będziemy mieli parkę ❤
Jutro wg prenatalnych zaczynam 18 tydzień ❤
A co u Was Dziewczyny? :)
Ciesze się ze wszystko u Was dobrze❤️

Zreszta dziewczyny dajecie mi tyle nadziei, ze po złych doświadczeniach może być dobrze !❤️
 
@IrenaX trzymam za Ciebie kciuki [emoji110] Przykro mi że staracie się tyle czasu, zwłaszcza że nie wiadomo czemu się nie udaje [emoji3525]

@Magdalena2991 nic nie robicie źle, czasami tak jest że chcemy za mocno i głowa ma tutaj duże znaczenie [emoji4]

@Alexa1905 gratuluje córeczki [emoji8]

@Dżasta1111 dużo zdrówka [emoji8]
Dziekuje dziewczyny ❤️ Fajnie słyszeć, miłe słowa :) mam nadzieje, ze już niedługo wszystkie będziemy się cieszyły brzuszkami ❤️
 
reklama
Do góry