reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Witam, ja staram się z mężem już pół roku, i bez efektu . To jest mój drugi miesiąc kiedy stosuję Castagnus oraz od niedawna również olej z wiesiolka. Stosowalyscie jakieś" wspomagacze" w staraniu się ?
Witaj :) tak, ja stosowałam olejek z wiesiołka, potem żel concive plus (w 2 cyklu z tym żelem zaszłam) niestety ciąże straciłam. Teraz walczę dalej - 26cs :/
 
Spokojnie ja przy becie 62, miałam progesteron na poziomie 14,coś tam. Mimo wszystko dostałam progesteron od lekarza.

Hej Irenka u nas ok, w środę mam USG a za tydzień prenatalne pierwsze [emoji7]
Czasem ten jeden czy dwa razy wystarczą kochana, zresztą wiesz [emoji6] 3mam kciuki za plemnikory, żeby szybko dotarły do jajca [emoji106][emoji110][emoji110]
Dziekuje Kochana ❤️ Czyli jak narazie wszystko supcio❤️ Bardzo się ciesze❤️❤️❤️ Strasznie Ci kibicuje❤️ Daj znać jak bd po:)
 
Irenka niekoniecznie.
U nas miłości 3 dni przed owu i w dzień owu.
I skoro wyskoczyła Maja to raczej 3 dni przed owu się udało :)
Oby u mnie to poskutkowało:cool2: ale szczerze w to wątpię... tyle co już było starań i ciagle nic - ciężko mieć nadzieje. Dla mnie ciąża jest spełnieniem marzeń i chyba dlatego jest mi tak trudno zajsc ( mam takie szczęście, ze jeśli czegoś pragne to trochę czasu potrzeba zanim to bede mieć) :/ nie raz już tak było, no cóż:)
 
Oby u mnie to poskutkowało:cool2: ale szczerze w to wątpię... tyle co już było starań i ciagle nic - ciężko mieć nadzieje. Dla mnie ciąża jest spełnieniem marzeń i chyba dlatego jest mi tak trudno zajsc ( mam takie szczęście, ze jeśli czegoś pragne to trochę czasu potrzeba zanim to bede mieć) :/ nie raz już tak było, no cóż:)
Irenka doczekacie się i Wy! Nie widzę innego wyjścia! :*
 
reklama
Do góry