reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ale z tego co wiem dzidzia ładna i duża w brzuszku rośnie :D a właściwie mały facet jeśli dobrze pamiętam
no przyznam ze sie boje juz porodu z tego powodu. jest powyzej 90 centyla wagowo.. wiadomo jakis margines bledu pomiaru jest u mnie +/-364g ale lepiej jak na minus niz na plus.
w piatek mam usg 3 trymestru zobaczymy co sie przez tydzien zmienilo. a pozniej znow za kolejny tydzien wizyta u mojego gina bo juz mi zrobil co 2 tyg.
czas leci ekspresowo choc chwilami sie ciagnie zwlaszcza w chorobie.. jutro znow gnam do lekarza bo gardlo nie odpuszcza i ogluchlam na 1 ucho.
 
Ostatnia edycja:
no przyznam ze sie boje juz porodu z tego powodu. jest powyzej 90 centyla wagowo.. wiadomo jakis marginez bledu pomiaru jest u mnie +/-364g ale lepiej jak na minus niz na plus.
w piatek mam usg 3 trymestru zobaczymy co sie przez tydzien zmienilo. a pozniej znow za kolejny tydzien wizyta u mojego gina bo juz mi zrobil co 2 tyg.
czas leci ekspresowo choc chwilami sie ciagnie zwlaszcza w chorobie.. jutro znow gnam do lekarza bo gardlo nie odpuszcza i ogluchlam na 1 ucho.

Koszmarną masz tą końcówkę ciąży. Współczuje ci bardzo. Razem z tobą czekam na piątek bo jestem niesamowicie ciekawa jak maluszek.
 
Oj to natychmiast, z uszami nie ma żartów. Choroba podczas ciąży musi być okropna
no przyznam ze sie boje juz porodu z tego powodu. jest powyzej 90 centyla wagowo.. wiadomo jakis marginez bledu pomiaru jest u mnie +/-364g ale lepiej jak na minus niz na plus.
w piatek mam usg 3 trymestru zobaczymy co sie przez tydzien zmienilo. a pozniej znow za kolejny tydzien wizyta u mojego gina bo juz mi zrobil co 2 tyg.
czas leci ekspresowo choc chwilami sie ciagnie zwlaszcza w chorobie.. jutro znow gnam do lekarza bo gardlo nie odpuszcza i ogluchlam na 1 ucho.
 
zwlaszcza jak jedynym lekiem jest paracetamol i na gardlo tantum verde oraz isla.
dostalam antybiotyk ale tu sie cos grubszego szykuje,

Marta tez czekam niecierpliwie jakie pomiary tam wyjda.
moze nie bedzie tak strasznie...
no i chce zobaczyc buzke miska mojego:) oby sie nie schowal.
 
zwlaszcza jak jedynym lekiem jest paracetamol i na gardlo tantum verde oraz isla.
dostalam antybiotyk ale tu sie cos grubszego szykuje,

Marta tez czekam niecierpliwie jakie pomiary tam wyjda.
moze nie bedzie tak strasznie...
no i chce zobaczyc buzke miska mojego:) oby sie nie schowal.
Bardzo Ci współczuję, zwłaszcza że czuję że i u mnie bez antybiotyku nie ruszy a jeszcze nie wiem czy mogę czy nie i muszę się przemęczyć do środy
 
Widzicie coś? [emoji39]
20190218_091039.jpeg
20190218_091044.jpeg
 
reklama
Do góry