reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Magdalena2991 A wlasnie mialam pisać jak forma, czy przez weekend coś puścilo,.te wirusy teraz są okropne. Jakieś zmutowane, lepiej goń do lekarza żeby gorzej sie nie rozwinęło.
@dzasta1111 A jak twoje zdrówko?
@Jivka kobieto ale ci zazdroszczę tych kanarów, oj pewnie już odliczasz do mega wypoczynku.
@doomi03 Też spacerowałam w sobote po Wrocławskim rynku, pogoda rozpoczęła bylo juz tak wiosennie ❤
@MalaMi24 trzymam kciuki za II Kreseczki✊
 
reklama
@Magdalena2991 A wlasnie mialam pisać jak forma, czy przez weekend coś puścilo,.te wirusy teraz są okropne. Jakieś zmutowane, lepiej goń do lekarza żeby gorzej sie nie rozwinęło.
@dzasta1111 A jak twoje zdrówko?
@Jivka kobieto ale ci zazdroszczę tych kanarów, oj pewnie już odliczasz do mega wypoczynku.
@doomi03 Też spacerowałam w sobote po Wrocławskim rynku, pogoda rozpoczęła bylo juz tak wiosennie [emoji173]
@MalaMi24 trzymam kciuki za II Kreseczki[emoji110]
Dziękuję za kciuki przydadzą się [emoji8]
 
W 21 dniu cyklu zbadalam progesteron wynik 11,740 jest szansa na ciążę? Miała któraś z Was tyle i udało się? [emoji846]
 

Załączniki

  • 20190218_143116.jpeg
    20190218_143116.jpeg
    41 KB · Wyświetleń: 97
Ostatnia edycja:
A jak długie masz cykle? I kiedy była owu że już zrobiłaś test? [emoji14] u mnie też dzisiaj 21 dzień, owulacja była tydzień temu ale boję się testować, że nic nie wyjdzie
Cykle mam 27 dniowe Max 28 dniowe [emoji4] owulacja wypadła 8/9 potwierdzona testem owulacyjnym nie monitoringiem :)
Mogłam dziś zrobić od razu badanie beta hcg ale jakoś boję się znów rozczarowania.
 
Cykle mam 27 dniowe Max 28 dniowe [emoji4] owulacja wypadła 8/9 potwierdzona testem owulacyjnym nie monitoringiem :)
Mogłam dziś zrobić od razu badanie beta hcg ale jakoś boję się znów rozczarowania.

Ja sie dziwie ze nie zrobiłaś bety :p progesteron jak mialam bladziocha wyszedl mi ponad 23. To bylo w 11 dpo przy becie 35,1.
 
reklama
Do góry