reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dlatego tylko beta moim zdaniem ma sens :)
Ja miałam takiego bladziocha dwa razy w życiu co prawda i w obu przypadkach na szczęście był ciążą :)
Ale z tego co pisały już inne dziewczyny to te testy są różne. Dlatego ja zawsze jak miałam bladziocha to od razu robiłam drugi test innej firmy i jak na dwóch był to już było dla mnie jasne :D no ale i tak potem beta leciała :p
noo przy tym moim tescie beta byla 0,1 wiec mialam pewnosc;p
 
reklama
w sumie jak sie tak przyjrzalam i powiekszylam zdj cos tam sie odbija. pozwolilam sobie skopiowac zdj i zaznaczyc.
Zobacz załącznik 943845

ale masz racje czekaj i sie upewnij.
ja juz taka kreske piekna mialam i sie przejechalam.
Zobacz załącznik 943847

Ale z calego serducha ci zycze zeby kreska tylko ciemniala a w Twoim brzuszku zagościla zdrowa fasolka.
Dziękuję że zobaczyłas na mój test. Ja czekam do dnia @ i nawet dwa dni po jeśli nie dostanę. Bo już dwa cykle temu się nakrecalam bo spóźniła się 2 dni a jednak okres przyszedł. U mnie beta kosztuje 40 zł także wolę poczekać bo na same testy j beta hcg przez rok już starań wydałam majątek. Także wolę później iść a się cieszyć niż wydać znów tyle kasy a ma wyjść <0.5 [emoji849] wdzięczna jestem za rady ale wolę poczekać. Podbrzusze mnie boli i tak dziwnie ale poczekam.
 
Mi już nie raz blada wyszła. Ale zawsze po 5 min a teraz mi blada wyszła po 1 minucie. I jest do teraz. Ciężko stwierdzić wolę poczekać niż się rozczarować i dac się znów pokuc bo już mi tyle wzrostów narobiły podczas iniekcji dozylnej że szok! [emoji57]
 
Mi już nie raz blada wyszła. Ale zawsze po 5 min a teraz mi blada wyszła po 1 minucie. I jest do teraz. Ciężko stwierdzić wolę poczekać niż się rozczarować i dac się znów pokuc bo już mi tyle wzrostów narobiły podczas iniekcji dozylnej że szok! [emoji57]
Na spokojnie czekaj do terminu @, a ja mocno, mocno trzymam kciuki, aby to było to [emoji8]
 
Jednak przyszła @? Ja dalej czekam właśnie zaczynam 38dc [emoji52] test robilam w czwartek popołudniu i w piątek rano i niestety jedna kreska więc czekam i czekam
@MalaMi24 ja nic tam nie widzę niestety [emoji3525] Moim zdaniem zdecydowanie za szybko, czekaj cierpliwie [emoji4]

@Magdalena2991 piękna temperaturka [emoji3590]

A ja się witam w 1dc... Spodziewałam się tego i cieszę się że w końcu jest [emoji4] Wczoraj kupiliśmy wakacje na marzec haha więc idealnie się składa bo fazę lutealną będziemy tam i będziemy plażować a nie myśleć [emoji16][emoji16]
 
Na spokojnie czekaj do terminu @, a ja mocno, mocno trzymam kciuki, aby to było to [emoji8]

Dziękuję z całego serca za kciuki! Wierzę, że się udało ale przekonam się dopiero za parę dni czy przeczucie mnie myliło znów czy jednak to będzie moja pierwsza, upragniona ciąża ;)
 
U mnie temperatura spadła. Dziś 10 dpo. Jeśli to nie implantacja i jutro nie skoczy to idę po antybiotyk bo się wykończę :( mam zapalenie zatok, pół twarzy mnie boli, na razie spróbuję jakimiś okładami, solą fizjologiczną bo nic innego pewnie nie wchodzi w grę a jeszcze trzeba w pracy jakoś funkcjonować
 
reklama
O tak to wygląda
Screenshot_20190218-065828.jpeg
 
Do góry