reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hehe test pozytywny tak wcześnie jest możliwy :D mój pozytyw był już w 21 dc. No i teraz siedzi przy mnie prawie 7 miesięczna córka :) Więc wszystko jest możliwe, a zdjęcie nie zawsze odzwierciedla rzeczywistość :) po prostu napisałam co ja widzę :*
Oj dziękuję za Twoje słowa dają mi jakaś nadzieje, że może się udało!!! [emoji8]
 
20 dc test :) co sądzicie? Widzicie coś? [emoji846]Zobacz załącznik 943652
A obiecałam, że nie będę testów robić. Ciężko było fajne zdjęcie uchwycić bo Flash rozjaśnia a bez to znów te zdjęcia niewyraźnie wychodzą. Gołym okiem widać blada ale oceńcie same [emoji8][emoji8]
Cos tam widac tylko pytanie czy to nie odbicie jakies obudowy testu bo tak nienaturalnie z prawej str jest ta kreska ale kto wie? :) nadzieje warto mieć i powtorzyc test pozniej bo 20dc to bardzo szybko na test.
 
Cos tam widac tylko pytanie czy to nie odbicie jakies obudowy testu bo tak nienaturalnie z prawej str jest ta kreska ale kto wie? :) nadzieje warto mieć i powtorzyc test pozniej bo 20dc to bardzo szybko na test.
Gołym okiem widać ja :) zdjęcie to coś innego ;) wzrok mam dobry na zdjęciu jest wątpliwe wiem czekam do @ odezwę się po 23 bo wtedy mam mieć planowo krwawienie. [emoji846][emoji846]
 
Gołym okiem widać ja :) zdjęcie to coś innego ;) wzrok mam dobry na zdjęciu jest wątpliwe wiem czekam do @ odezwę się po 23 bo wtedy mam mieć planowo krwawienie. [emoji846][emoji846]
w sumie jak sie tak przyjrzalam i powiekszylam zdj cos tam sie odbija. pozwolilam sobie skopiowac zdj i zaznaczyc.
20190217_054545_2.jpeg

ale masz racje czekaj i sie upewnij.
ja juz taka kreske piekna mialam i sie przejechalam.
123.png

Ale z calego serducha ci zycze zeby kreska tylko ciemniala a w Twoim brzuszku zagościla zdrowa fasolka.
 
reklama
w sumie jak sie tak przyjrzalam i powiekszylam zdj cos tam sie odbija. pozwolilam sobie skopiowac zdj i zaznaczyc.
Zobacz załącznik 943845

ale masz racje czekaj i sie upewnij.
ja juz taka kreske piekna mialam i sie przejechalam.
Zobacz załącznik 943847

Ale z calego serducha ci zycze zeby kreska tylko ciemniala a w Twoim brzuszku zagościla zdrowa fasolka.

Dlatego tylko beta moim zdaniem ma sens :)
Ja miałam takiego bladziocha dwa razy w życiu co prawda i w obu przypadkach na szczęście był ciążą :)
Ale z tego co pisały już inne dziewczyny to te testy są różne. Dlatego ja zawsze jak miałam bladziocha to od razu robiłam drugi test innej firmy i jak na dwóch był to już było dla mnie jasne :D no ale i tak potem beta leciała :p
 
Do góry