reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Myszaq26 to jesteśmy na podobnym etapie. Ja się zastanawiam czy do pn wytrzymam czy jutro pyknę sobie test [emoji14]
Trzymam kciuki za Twoje testowanie [emoji110]
 
reklama
@Jivka nie dziękuje. Ja też trzymam kciuki za Twoje ;););) mi moja siostra poradziła żebym czekała do soboty. Od 26 do 28 stycznia dzielnie walczyliśmy , 25 Miałam pregnyl. Teraz czekam. Logicznie rzecz biorąc nie mogę jeszcze nic czuć, jest za wcześnie. Ale ja bym tak bardzo chciala :p
 
Ja już chciałam dzisiaj testować ale miałam ciężką noc, córka mi wymiotowała i to było ostatnie na co miałam ochotę rano [emoji14] Więc tak przesuwam codziennie, dzisiaj 11dpo [emoji4]
Ja mam właśnie same dziwne objawy, ale nie wiem na ile to urojenia [emoji16]
 
Mi jeszcze zostało 12 dni do testowania.. pewnie nie wytrzymam i już za 10 będę sprawdzać. Chociaż w sumie jeśli owulka mi się troche nie przesunęła to i tak nie ma szans na ciaze, niepotrzebnie się nakręcam.. U mnie w poprzedniej ciazy pierwszym objawem był masakryczny ból cyckow[emoji849]
 
Ja już chciałam dzisiaj testować ale miałam ciężką noc, córka mi wymiotowała i to było ostatnie na co miałam ochotę rano [emoji14] Więc tak przesuwam codziennie, dzisiaj 11dpo [emoji4]
Ja mam właśnie same dziwne objawy, ale nie wiem na ile to urojenia [emoji16]
Trzymam kciuki żeby to było TO ✊
 
U mnie 17 dc, zastanawiam się właśnie czy jutro jeszcze działać z mężem czy nie, bo wyjeżdżamy do moich rodziców i w domu pełnym ludzi będzie trudniej znaleźć chwilę na serduszkowanie ;) owulacja niby dziś według flo, ovufriend jeszcze jej nie określiło, ale pozytywne testy owu wyszły mi bardzo późnym wieczorem 15 dc i rano 16 dc, jak robiłam potem wieczorem to już negatyw
Screenshot_20190208-153515.jpeg
 
Kochane doradzcie mi czy ten test owulacyjny jest pozytywny? Wykonałam to rano. Cykle mam raz 27 dniowe Max 28. Dziś mój 12 dc. Proszę o radę :)
 
Oto ten test owulacyjny. Z góry dziękuję za pomoc [emoji7]
 

Załączniki

  • 20190209_092850.jpeg
    20190209_092850.jpeg
    49,7 KB · Wyświetleń: 127
  • 20190209_092850.jpeg
    20190209_092850.jpeg
    49,7 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Do góry