reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Wiesz co nie chciałabym na własna rękę, pojadę do lekarza - zobaczymy co mi powie... kurde bo tak sobie myśle... jak Tobie te tsh spadło poniżej normy to u mnie chyba oznacza ze jednak ta tarczyca jest jak zbiło mi do 1,5, bo gdyby było inaczej to bym miała chyba taka sama sytuacje jak Ty. Co myslisz ?
Wiesz to już kwestia reakcji organizmu na leki :) mi po najniższej dawce tak spadło, a inna będzie brała nie wiem jaką i będzie stało w miejscu tarczyca to już zbyt skomplikowana sprawa [emoji14] ale twój wynik jest ok więc nic tylko się cieszyć :)
 
reklama
Hej dziewczyny, nadrobilam właśnie wszystkie Wasze wpisy z kilku dni :)

U Was też takie epidemie gryp, przeziębień i innych dziadostw ?
Ja myślałam że mnie szlak trafi bo dopiero co wykurowalam się po długiej chorobie, a tu nawet miesiąc nie minął i znów przeziebiona :/

Ale jest też dobra wieść, bo dostałam tą pracę, o której Wam ostatnio wspominałam :-D. Byłam już na szkoleniu, w piątek ide do księgowej żeby zrobiła mi bhp i żeby przygotowała umowę, w przyszłym tygodniu badania lekarskie no i będę zaczynać :)
Więc za 3 miesiące jak mi dadzą umowę na czas nieokreślony to w końcu wracam do starań... bardzo się cieszę :biggrin2:
 
Ja się chyba pochwaliłam z tym śluzem, bo od wczoraj jest go mniej, tylko w środku czuć że coś się dzieje i szyjka wysoko i otwarta ale u mnie wyjątkowo temperatura coraz niżej
 
Wygląda obiecująco ;)
Hej! Od wczoraj tak mnie mocno kłuje lewy jajnik, że szok. Nie wiem czy to ten w którym jest niepęknięty pęcherzyk czy może to drugi, z którego ma być owulacja w tym cyklu. Ja to się trochę boję w tym cyklu starać z tym niepękniętym pęcherzykiem. Dzisiaj mam znaczny skok temperatury a jest 11dc, wg aplikacji niby dzisiaj powinna by owulacja, ale wiadomo aplikacji nie ma co wierzyć. ;) Później sobie zbadam szyjkę i śluz.
A to mój wykres:
 
Cześć dziewczyny :) mało się udzielam bo straciłam nadzieję że się uda zajść w ciążę ale staram się być na bieżącą i was czytać. Za 3 dni planowany okres test biały więc wiem że znowu nic z tego. Pozdrawiam Was wszystkie :*
 
Dziewczyny, co prawda nie fiksuje się już na punkcie testów owu, robię je raczej tak o
Czy to to już pozytyw czy niekoniecznie?
IMG_20190206_110838.jpeg
 
reklama
Czesc Dziewczyny, mozna dolaczyc? Wlasnie zaczelismy pierwszy cykl staran o drugiego bobasa, pierwszy ma 9 i pol m-ca. Troche sie pozno zabralismy, bo chyba bylo juz po owulacji, ale co tam..

W tym roku skoncze 38 lat takze byloby super gdyby sie jakos w najblizszym polroczu udalo. Z pierwsza ciaza nie mielismy problemu, udalo sie w pierwszym cyklu. Jak bedzie teraz oczywiscie nie wiadomo. Troche mialam problemow przy porodzie, mlody byl przenoszony przez dwa tygodnie, zielone wody, indukcja, zero postepow przez 12 godzin wycia z bolu, spadek tetna dziecka, cesarka i na koniec infekcja sciany macicy, takze tak..

Wszystkim zycze upragnionych dwoch czerwonych (tudziez niebieskich) kresek na tescie i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona...
 
Do góry