reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Maliina dużo sił dla ciebie!! Szybciutko zleci a bedziesz mieć synusia przy sobie.
@martoosia04 trzymam kciuii za wizyte! I może walcz z jakimis domowymi sposobami na zgage. Czuje ze to płeć różowa ci tak doskwiera ;);)
 
reklama
@Betii35 w czwartek powinnam dostać @ ale zobaczymy czy będzie :) jak nie to pewnie w pn zatestuje :)
Dobrze że choroby minęły. Ja 2tyg temu odebralam wyniki na parwowirusa i jestem wolna od niego, więc odetchnęłam [emoji4][emoji4]
Trzymam kciuki żeby Twoja @ nie przyszła [emoji16]
 
@Betii35 Bardzo bym chciała córeczkę. Mąż twierdzi, że on tylko syna potrafi spłodzić (zrobił jednego 8-):p). Przytulamy się przed owulacją i zobaczymy. Jak się nie uda to od następnego cyklu chcemy już normalnie, co drugi dzień.
 
Ja jeszcze wciąż na odstąpienie mam ten żel. Użyłam moze z niego 1,5ml
Po aplikacji od razu zaszliśmy a wcześniej pol roku nic.
Coś w tym jest :) ja za drugim użyciem, ale wtedy zaaplikowałam go sporo, dwa dni z rzedu, bo wtedy były ❤️ No i stał sue cud :) teraz muszę znowu zadziałać z nim ❤️
 
Ja też teraz taką mam, ale zobaczymy co Endo powie, na moje oko postarałbym się zbić trochę prolaktynę, ale spróbuj kupić Costangus bodajże i zobaczyć efekty mi lekarz bez problemu przepisywał bromergon bo sam uważa że do 15 max powinna być, ale wiesz co lekarz to inaczej :)
Wiesz co nie chciałabym na własna rękę, pojadę do lekarza - zobaczymy co mi powie... kurde bo tak sobie myśle... jak Tobie te tsh spadło poniżej normy to u mnie chyba oznacza ze jednak ta tarczyca jest jak zbiło mi do 1,5, bo gdyby było inaczej to bym miała chyba taka sama sytuacje jak Ty. Co myslisz ?
 
@Betii35 w czwartek powinnam dostać @ ale zobaczymy czy będzie :) jak nie to pewnie w pn zatestuje :)
Dobrze że choroby minęły. Ja 2tyg temu odebralam wyniki na parwowirusa i jestem wolna od niego, więc odetchnęłam [emoji4][emoji4]
Trzymam kciuki żeby Twoja @ nie przyszła [emoji16]
Ooo już tak szybko kolejne testowanie? Ostatnio miałyśmy testować w tym samym czasie ale mi się dłuższy o 3 dni cykl trafił a teraz jeszcze do owulacji nie dotarłam a tu już testowanie :D to trzymam kciuki :D
 
@Magdalena2991 mój ostatni cykl miał 25dni [emoji2368] a teraz owu był jeszcze dzień szybciej. Znaczy tak myślę bo moj organizm coś szaleje i tonę w śluzie od kilku dni :) Więc albo problemy z hormonami, albo cóż...
 
@Maliina i znowu zapomniałam zapytać o kwas acetylosalicylowy. xD Ale ja w ogóle dzisiaj nie byłam przygotowana do wizyty, taka roztrzepana, bo ja tylko 3h spałam i do tego cała akcja z tatą mnie ostatnio rozbiła.
Hahha masz wybaczone. Przytloczona wydarzeniami ostatnich dni jesteś rozgrzeszona do następnej wizyty:)
 
Uff. :D Ale serio sama sobie pluję w brodę bo jeszcze miałam zapytać o parę kwestii i w ogóle mi wyleciało z głowy. Nawet daty z aplikacji doktorowi czytałam a tak to ja zawsze jestem przygotowana do wizyty. :D
Karteczkę przygotuj na następną wizyte i odhaczaj pytania :)
 
reklama
Uff. :D Ale serio sama sobie pluję w brodę bo jeszcze miałam zapytać o parę kwestii i w ogóle mi wyleciało z głowy. Nawet daty z aplikacji doktorowi czytałam a tak to ja zawsze jestem przygotowana do wizyty. :D
Nie przejmuj się jak ja idę na wizytę to mam tyle pytań, a wchodzę do gabinetu i zapomnę zapytać o wszystko [emoji14]
 
Do góry