reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Cześć dziewczyny ,
Może któraś z was miała już taka sytuacje i będzie w stanie pomoc .
Z mężem staramy się od 4 cykli (mam cykle 30 dni ) 30.01 .2019 powinnam dostać @ nie dostawałam wiec 31.01 zrobiłam 2 test wyszły pozytywne blade ale widoczna 2 kreska dla pewności wybrałam się na betę hcg i wyszło 23.39 mlU/mL po 48h powtórzyłam betę i wyszła 5,4 mlU/mL boli mnie podbrzusze wiem z czym się wiąże ten wyniki czy dalej powinnam brać duphaston? Dodam jeszcze ze nie mam żadnych plamien ani krwawienia i to ze lekarz kazał mi brać 2x1 duphaston odrazu jak zobaczyłam 2kreski .
Byłam w takiej samej sytuacji, należy odstawić duphaston i czekac na krwawienie...
 
Dziękuje , wiesz po jakim czasie można się zacząć ponownie starać ? Długo czekałaś na krwawienie ?
To zależy... Jeśli poronienie nastąpi samoistnie to od razu. Ja miałam łyżeczkowanie, ale u mnie ciąża obumarła w 9tc i musialam czekać 3 cykle.
 
Jestem już w domku. Okazało się, że mam zespół LUF czyli zespół luteinizacji niepękniętego pęcherzyka jajnikowego. Dalej mam brać dostinex, jutro jadę na badania hormonów. W dodatku mam przyjść do lekarza w dzień kiedy biorę ostatnią tabletkę progesteronu, nawet bez rejestracji jeśli okaże się, że nie ma miejsc. Miałam zrobioną cytologię także jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty. ;)
Hej. To dobrze ze jestes zadowolona z wizyty. A czym sie objawia ten zespół Luf?
Trzymam kciuki za rehabilitację taty. Zobaczysz jak szybko stanie na nogi.
 
@Magdalena2991 trzymam mocno kciuki za ten cykl ✊✊ oby ten przypływ śluzu dał + efekt.
Też nie widziałam że są jakieś suwaczki. Odwrocilam telefon i magia..jest haha.
A ja dzis jakaś zdechła..głowa boli. @ w piątek planowo, ciekawe czy mnie zaskoczy.
 
reklama
@Peony trafiacie w córeczkę?
@Jivka a jak u was ze starankami? U nas rumień minął, to później my chorzy na grypska giganty, wiec marze żeby juz te wirysy sie skończyły...
 
Do góry