reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dzięki,ze pytasz :)
Ja już nie jestem ciężarna, urodziłam 2 miesiace prZed terminem w 31tc.
Na szczęście dzidziuś bardzo szybko doszedł do siebie i jest zdrowy.
Pozdrawiam
Ojej!! Gratulacje nikt nawet nie wiedział ze sie juz rozpakowalas. Super ze wszystko ok. A jak malutki? Ile wazyl gdy sie urodzil. Super ze jestescie juz razem.

@Migdalove ale Ty adrenaline trzymasz na tym forum :) powodzenia.
 
reklama
Ja zaczynam kolejna noc od braku snu, bolu kregoslupa i ogolnie jak zbliza sie pora snu to jestem chora bo wiem jak sie bede meczyc.
 
Witam.
Mogłabym dołączyć do Was?
Czytam od jakiegoś czasu, nie mogłam sobie przypomnieć hasła do starego konta wiec założyłam nowe i postanowiłam napisać.
Kilka lat temu udzielałam się na forum.
Mam 2 dzieci. W 2016 w listopdzie postanowiliśmy się postarać o trzecie i od razu zaszłam w ciąże lecz okazało się ze to ciąża pozamaciczna. Dokładnie rok później ponownie zobaczyłam dwie kreski na teście ale tez nie trwało to długo bo w 10 tyg. Poroniłam. Obecnie 8 cykl starań -10 dc.
Już tracę nadzieje.
 
reklama
Do góry