reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
znalazlam artykul ze po 6tyg ciazy beta zwalnia
cyt.: " Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż
o 66% w ciągu 48 godzin,
o 114% w ciągu 72 godzin i
o 175% w ciągu 96 godzin.

Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. "
Powiem Ci że dokładnie już nie pamiętam wyników. Byłam taka załamana, że to puste jajo....a tu prosze
 
reklama
Tak, dokładnie, mi też beta zwolniła, a jestem w 35 tc już ;) lekarz mi wytlumaczyl, ze to normalnie i zeby tylko dwa razy sprawdzac przyrost na samym poczatku, bo pozniej niepotrzebnie sie stresujemy :)
Pamietam. I jestem Ci bardzo wdzieczna za słowa otuchy wtedy. Ja jestem w 23 tygodniu. I choć ciągle się boje, to próbuje wierzyć że wystarczy stresów jak na jedną ciążę. A zaszlam w cyklu po biochemicznej. I owulacje miałam chyba przed samą @ wyjatkowo bez śluzu i objawów
 
Powiem Ci że dokładnie już nie pamiętam wyników. Byłam taka załamana, że to puste jajo....a tu prosze
dlatego ja uwazam by kazdy lekarski "wyrok" konsultowac i sie nie poddawac.. zalamuje sie swiat od takiej wiesci.. kolezanka miala tez martwa ciaze i zabieg wyznaczony. nie poszla.. sluchala swojej intuicji... dziecko nie roslo wg usg... urodzila zdrowego syna, potem drugiego i trzeciego. a co łez się wyleje to nasze.
 
Ja mam dzisiaj 11 dc wiec jesteśmy na podobnym etapie. Długo już bierzesz wiesiolek? Zauważasz efekty? Ja trzeci cykl i szału nie ma, a wiem że wiele osób sobie chwali.
Ja biorę dopiero można powiedzieć jeden pełny cykl więc nie wiele zauważyłam.Poza tym że po tym okresie strasznie długo się czyszczę i szczerze mówiąc jeszcze te uplawy nie sa całkowicie czystego ubarwienia.więc ja już się pogubiłam z tym liczeniem owu itd czy to ma znaczenie jakieś i czy wgl ta owu jest jak czuję czy tylko mi się wydaje, w poprzednim cyklu od rzekomej owu aż do przewidywanej @bolało mnie wszystko jajniki piersi później doszły i cień widziałam na teście a tu nici z moich objawów więc szczerze mówiac już jestem zła chce mi się momentami płakać jak pomyślę jak człowiek pragnie dziecka itd nie to że przesadzam bo bardziej na luzie podchodzę nie robię testów owu itd ale mimo wszystko miesiące lecą...my kobiety to mamy prze...dziś mam taki kiepski dzień bo już wiem że z tego cyklu też nici jak wyżej Wspomnialam i tak czasem się zastanawiam najlepsze lata na macierzyństwo stracę a przed 40to już mi się odechce starań i mój syn zostanie Sam a tego nie chce...:-)
 
dlatego ja uwazam by kazdy lekarski "wyrok" konsultowac i sie nie poddawac.. zalamuje sie swiat od takiej wiesci.. kolezanka miala tez martwa ciaze i zabieg wyznaczony. nie poszla.. sluchala swojej intuicji... dziecko nie roslo wg usg... urodzila zdrowego syna, potem drugiego i trzeciego. a co łez się wyleje to nasze.
No moj gin był na urlopie. Ja w gorącej wodzie kąpana poszłam do innego. Ten nie dość że dał mi skierowanie do szpitala to jeszcze zawyrokował, że dzieci nigdy już mieć nie będę bo po ciązy pojawiła się u mnie choroba bielacza.
Odczekałam zadzwoniłam do mojego i mówie mu, że mam 30 urodziny i ide na fajna impreze i czy mógłby przyśpieszyć zabieg. Zgodził się, ale wczesniej miałam przyjść do gabinetu prywatnego. Poszłam dzień przed urodzinami, a on do mnie, że co tu chce usuwać że jest serduszko i to jest prezent dla mnie na urodziny. Byłam w takim szoku, że jeszcze go wyzwałam że te żarty są paskudne i czemu pokazuje mi usg innej pacjentki... a później się popłakałam. Tyle emocji. A wiecie ja jeszcze biegałam w tej ciąży, ćwiczyłam żeby samo się zaczęło oczyszczać, byliśmy na imprezach na grilach. Faktycznie miałam mdłości, nie moglam brzucha wciągnąć i mówiłam do siostry że to paskudne uczucie być w ciąży, a nie być.
 
reklama
Do góry