reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Ja tez nadal czekam na ten cudowny dzień i dwie kreski. Byłam dziś w aptece i pytałam o testy i pani powiedziała ze niema testów czulszych ze jest jedna firma która sprzedaje paski i wszyscy do to samo kupują [emoji848] nie zaglebialam się w temat także nie wiem jaka prawda ale testu nie kupiłam wstrzymam się do spodziewanej @.
Wiesz co mi bardzo spodobały się testy z Rossmana te quick&go czy jakoś tak. Są dwa w paczce i są strumieniowe. Jak nie było ciąży to była biel. Nigdy nie kłamały jak np te z facelle
 
reklama
Hej dziewczyny ja kolejny cykl staran z olejkiem z Wiesiolka +folik, cykle 31 dniowe, obecnie 12 dc.starania pierwszy raz wczoraj w tym cyklu i myślę że nic z tego cyklu nie będzie bo tych staran też się nie zanosi na wiele.mój w delegacje jedzie a owu przewidywana za 4 dni wdl kalendarza flo i kalkulatora. Gratuluję kreseczek:-*:-*!! I starającym życzę upragnionych ||
 
Hej dziewczyny ja kolejny cykl staran z olejkiem z Wiesiolka +folik, cykle 31 dniowe, obecnie 12 dc.starania pierwszy raz wczoraj w tym cyklu i myślę że nic z tego cyklu nie będzie bo tych staran też się nie zanosi na wiele.mój w delegacje jedzie a owu przewidywana za 4 dni wdl kalendarza flo i kalkulatora. Gratuluję kreseczek:-*:-*!! I starającym życzę upragnionych ||
Ja mam dzisiaj 11 dc wiec jesteśmy na podobnym etapie. Długo już bierzesz wiesiolek? Zauważasz efekty? Ja trzeci cykl i szału nie ma, a wiem że wiele osób sobie chwali.
 
Szczerze to właśnie dzięki wam się uspokoiłam i te ciśnienie zeszło.
Unas laboratorium Diagnostyka to te właśnie przyszpitalne, to właśnie tam są przewożone te wszystkie probówki z pobraną krwią i inne pobrania z wszystkich przychodni które mają umowę z diagnostyką. Ta piątkowa beta była właśnie pobierana w przychodni i wysyłana do labo przy szpitalu więc normy takie same. Tylko pytanie cZy lepiej jak jest 48h roZnicy czy 72h
 
Szczerze to właśnie dzięki wam się uspokoiłam i te ciśnienie zeszło.
Unas laboratorium Diagnostyka to te właśnie przyszpitalne, to właśnie tam są przewożone te wszystkie probówki z pobraną krwią i inne pobrania z wszystkich przychodni które mają umowę z diagnostyką. Ta piątkowa beta była właśnie pobierana w przychodni i wysyłana do labo przy szpitalu więc normy takie same. Tylko pytanie cZy lepiej jak jest 48h roZnicy czy 72h
ja robilam po 72h bo wypadlo mi swieto w 48h. po 72h przyrost powinien wynosic min 114%
 
Szczerze to właśnie dzięki wam się uspokoiłam i te ciśnienie zeszło.
Unas laboratorium Diagnostyka to te właśnie przyszpitalne, to właśnie tam są przewożone te wszystkie probówki z pobraną krwią i inne pobrania z wszystkich przychodni które mają umowę z diagnostyką. Ta piątkowa beta była właśnie pobierana w przychodni i wysyłana do labo przy szpitalu więc normy takie same. Tylko pytanie cZy lepiej jak jest 48h roZnicy czy 72h
Jeśli tak to może faktycznie zrob jutro.
Ja robilam w czwartek piatek i poniedzialek. Czwartek i piatek byl ładny przyrost, a w poniedziałek już słabo. Natomiast beta zwalnia na pewnym poziomie(co wyjaśniła mi Dagaa) i miała racje
 
Jeśli tak to może faktycznie zrob jutro.
Ja robilam w czwartek piatek i poniedzialek. Czwartek i piatek byl ładny przyrost, a w poniedziałek już słabo. Natomiast beta zwalnia na pewnym poziomie(co wyjaśniła mi Dagaa) i miała racje
znalazlam artykul ze po 6tyg ciazy beta zwalnia
cyt.: " Uważa się, że we wczesnej ciąży stężenie beta hCG powinno wzrastać nie mniej niż
o 66% w ciągu 48 godzin,
o 114% w ciągu 72 godzin i
o 175% w ciągu 96 godzin.

Po szóstym tygodniu ciąży prawidłowa szybkość narastania poziomu beta hCG ulega zwolnieniu. "
 
reklama
Jeśli tak to może faktycznie zrob jutro.
Ja robilam w czwartek piatek i poniedzialek. Czwartek i piatek byl ładny przyrost, a w poniedziałek już słabo. Natomiast beta zwalnia na pewnym poziomie(co wyjaśniła mi Dagaa) i miała racje
Tak, dokładnie, mi też beta zwolniła, a jestem w 35 tc już ;) lekarz mi wytlumaczyl, ze to normalnie i zeby tylko dwa razy sprawdzac przyrost na samym poczatku, bo pozniej niepotrzebnie sie stresujemy :)
 
Do góry