reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@aga6 doskonale Cię rozumiem u mnie z @ tak samo nie wiadomo kiedy odwiedzi. We wtorek po pracy kupiłam testy aby zrobić w niedziele ale wredna @ mnie zaskoczyla:angry:. Mąż wraca do domku dopiero na święta.. więc jeszcze sobie poczekam na staranka;)
 
reklama
Slim powiem więcej decyzja zapadła w jedem dzień ;) bałam się, ale nigdy nie zalowalam choć obydwoje mamy trudne charaktery i rozstajemy się kilka razy w tygodniu
 
@8Ania8 witaj :-)

19dc u mnie dzisiaj spokój ustąpił ból brzucha, tylko mnie ćmi, jestem spuchnięta jak na @ i brzuch jak balon. Co jakis czas mnie kłuje w jajnikach i przy schylaniu. Za tydzien w sobotę testuje :-)
 
Cześć kochane [emoji4] u mnie 26 dc, odstawilam luteine i czekam na @
Pogoda piękna! A ja musze siedziec w pracy, mam nadzieje ze nic sie nie zmieni to pozniej w końcu z moim ukochanym pojdziemy na spacer [emoji173] a jakie plany u Was? [emoji4]
 
hej dziewczyny u mnie pogoda super cieplutko słoneczko swieci tylko isc na spacer :) jakie plany u was ja się zastanawiam co na obiad zrobić masakra kady chce cos innego i weź tu wszystkim dogodz:) ale może wezme od każdego po troszku i zrobie tak: piers z kurczaka w ciescie, ziemniaczki, marchewka zasmarzana a zupe hmmmm może może a zrobie krem z brokułów a na deser może gruszki w czekoladzie a i mamy już plan;0
 
@8Ania8 już nie przesadzaj z tą ryczaca ;) :p przebadać zawsze się warto. Zwłaszcza jeśli chodzi o tarczyce, bo to ma duży wpływ na zajście i utrzymanie ciąży.

Mojemu wczoraj wyszedł dużo, dużo za wysoki wynik żelaza we krwi i też się zastanawiamy, co to. Na szczęście sam stwierdził, że przejdzie się z tym do lekarza;) ufff;) wiecie coś na ten temat z własnych doświadczeń??? bo wszyscy, których pytałam mówią, że tylko o niedobrze żelaza słyszeli...

@An-Dzia ja jestem z takiego związku od 15 roku zycia;) tak wyszlo:p ale moje siostry są po przejściach i też na szczęście ułożyły sobie życie. Życie to ruletka, na wszystko nie da się wpłynąć i zaplanować, najważniejsze, że w końcu, każda zaznała szczęście u boku tego jedynego:)

@joasiaaa na sikanca może być za wcześnie, każdej z nas beta inaczej przenika do moczu. Tak jak dziewczyny zawsze tutaj piszą, dopóki @ nie przyjdzie, dopóty jest nadzieja:tak::);) ewentualnie beta mogłaby rozwiązać wątpliwości ;)

@KatiNails @irminka1231 podziwiam takich facetów, to naprawdę wyjątkowe egzemplarze i całe szczęście, że tacy się zdarzają :tak:

@Wiktorka88 O wow! Myślałam, że takie historie to tylko w filmach ;) Podziwiam za odwagę!!! Podejrzewam, że niewiele kobiet decyduje się na taki krok, a potem tkwią w niewłaściwych związkach, także brawo Ty:)

@Ilma objawy brzmią obiecująco  :) ;) teraz tylko wytrzymać tydzień do testowania;)
 
hej dziewczyny u mnie pogoda super cieplutko słoneczko swieci tylko isc na spacer :) jakie plany u was ja się zastanawiam co na obiad zrobić masakra kady chce cos innego i weź tu wszystkim dogodz:) ale może wezme od każdego po troszku i zrobie tak: piers z kurczaka w ciescie, ziemniaczki, marchewka zasmarzana a zupe hmmmm może może a zrobie krem z brokułów a na deser może gruszki w czekoladzie a i mamy już plan;0
Zrobiłam się głodna, mniam!! Brzmi super, mi już ślinka cieknie:)
 
Witam was w 1 dc [emoji17][emoji17]
Znowu nic z tego. W tym cyklu zaczynamy stymulacje z clo. Nie trace nadzieji.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Fleur86 słyszałam o nadmiarze żelaza, ale to moja kuzynka miała w ciąży. Raczej groźne to nie było chyba(?), nie mogła brać witamin w których było żelazo i tyle. Ale dziwne bo zwykle to anemię ma się w ciąży a ona w drugą stronę. No ale jeśli chodzi o męża to raczej nie będzie miało związku...

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry