reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
No i siknelam, coś mnie pokusiło.. No i biało :-( 27dc. A może za wcześnie :-) tyllko że zero jakichkolwiek objawów, ani na @ ani na ciążę..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Snilo mi sie ze jestem w ciazy.. takie wiarygodne to bylo ze tez rano test zrobilam i nic.. biel.
Tylko u mnie cykle raz 28raz 45.. loteria. Chybil trafił.
 
reklama
Ja też po przejściach - mój syn ma innego biologicznego ojca. Mój mąż po przejściach tez jest. Wychowywał córkę byłej żony, potem ją stracił, a mimo to miał odwagę znów związać się z kobietą która ma dziecko. A teraz czekamy na wspólnego babla. Tzn Aleks tez jest NASZ, to jedyny tata którego zna mój syn i z którym jest związany emocjonalnie. Obcy ludzie widząc ich razem nawet nie wiedzą że mój mąż nie jest biologicznym ojcem, relacje maja lepsze niż niejeden ojciec biologiczny ze swoim synem takich nie ma. Pokroić za młodego by się dal. Moi rodzice na początku podejrzewali przez to wszystko ze Damian swoich dzieci mieć nie może i dlatego tak jest. [emoji23]

ckai9jcg6bmdzokj.png


atdcx1hpyj5xku9m.png
U mnie podobna sytuacja.meza poznalam jak corcia miala prawie dwa lata.moj mąż dał corci nazwisko swoje i jest dla niej najlepszym tata na swiecie.maja wspaniala relacje( corcia ma prawie 13 lat).Maz kocha oby dwoje dzieci tak samo .corcia pamieta jak moj maz przyjechal do nas piewszy raz.pamieta to dobrze i jeszcze ma misia od niego jeszcze.taka ukochana zabawka.Synek jest naszym biologicznie wspolnym dzieckiem .jak mial sie urodzic bylam pelna obaw jak to matkaABylo to bez podstawne .Jeszcze raz podkresle mezuś kocha dzieci oby dwoje tak samo.Sa na szczescie mega dobrzy ludzie na swiecie bo nie jest sztuka pokochac swoje biologiczne dziecko ale sztuka jest pokochac inne dziecko bo do tego trzeba miec wielkie serce.
 
Snilo mi sie ze jestem w ciazy.. takie wiarygodne to bylo ze tez rano test zrobilam i nic.. biel.
Tylko u mnie cykle raz 28raz 45.. loteria. Chybil trafił.
Póki nie ma @ to nie można tracić nadzieji [emoji4] trzymam kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110] mi też się ostatnio śniło ze w ciąży jestem , takie sny są cudowne fajnie gdyby się urzeczywistniły [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i siknelam, coś mnie pokusiło.. No i biało :-( 27dc. A może za wcześnie :-) tyllko że zero jakichkolwiek objawów, ani na @ ani na ciążę..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tydzień temu, dwa dni przed @ też miałam biało i zero objawów, a wczoraj piękne dwie grube krechy [emoji5] daj sobie czas [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Każdy ma jakieś doświadczenia trudniejsze i mniej trudne. Dobrze, że na swojej drodze spotkalyscie odpowiednich facetów. Ja dla mojego uciekłam z przed ołtarza, może nie dosłownie ale odwołałam ślub kilka tygodni przed. Nie żałuję. To była prawdziwa szalona miłość i wielka namiętność od początku gdy spojrzelismy sobie w oczy. Teraz mamy córkę staramy się o drugie. Są wzloty i upadki, ale uczymy się żyć razem
 
Każdy ma jakieś doświadczenia trudniejsze i mniej trudne. Dobrze, że na swojej drodze spotkalyscie odpowiednich facetów. Ja dla mojego uciekłam z przed ołtarza, może nie dosłownie ale odwołałam ślub kilka tygodni przed. Nie żałuję. To była prawdziwa szalona miłość i wielka namiętność od początku gdy spojrzelismy sobie w oczy. Teraz mamy córkę staramy się o drugie. Są wzloty i upadki, ale uczymy się żyć razem
O kurcze odważna jesteś, dużo kobiet pewnie by się wahało przed taką decyzją, podziwiam [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tydzień temu, dwa dni przed @ też miałam biało i zero objawów, a wczoraj piękne dwie grube krechy [emoji5] daj sobie czas [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nawet jak miałam już pewnie sporą betę bo w 8 dniu po owu miałam już dodatnią to miałam białe testy i nawet jak kilka dni przed miesiączką na teście wyszła mi już całkiem ładna kreska to na innym (takim co robiłam właśnie wcześniej) ledwo widoczny cień, a niby ten z cieniem był o wyższej czułości.
Także dla mnie wiarygodna chyba pozostaje tylko beta.

Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)
 
Do góry