reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie dzisiaj 5dc :) okres juz prawie nie leci , tylko plamienie :)
Cały dzień bolała mnie głowa ... Chyba od pogody ;/
Widzę że z tym kiepskim samopoczuciem nas dzisiaj dużo:/ Myślałam że u mnie to jakieś straszne osłabienie po chorobie, zawroty głowy, a rano już się tak super czułam. Zaczęłam sobie już nawet wkręcać objawy 4 dni po owu...[emoji23] A to rzeczywiście chyba przez pogodę:(

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Właśnie zastanawiam się nad tym termometrem :) chociaż mierze 2 razy zawsze żeby sprawdzić czy się nie różni i zawsze jest tak samo . Muszę chyba w końcu kupić sobie taki owulacyjny z 2 miejscami po przecinku, bo mierze takim elektronicznym z 1 miejscem . Może to wina tego :( co do testu to jeszcze nie robiłam bo chyba i tak za wcześnie na to

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny od którego dnia cyklu robicie testy owulacyjne ? Zastanawiam się czy kontrolnie juz nie robić, owulacje powinnam mieć za tydzień :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja testy robie od 9 dc a cykle mam 32 dniowe.żeby nie przegapic.zawsze przed 18. W tym cyklu (dzis 12dc) od 9 dnia kreska widoczna i ciemnieje z kazdym dniem.nawet sluz rozciagliwy juz jest.warto obserwowac wszystkimi metodami ( ja mierze temp,oserwuje szyjke i sluz plus testy) aby nie przegapic.
 
Kurcze zaczynam się martwić, ta temperatura strasznie mi skacze, rano lekka gorączka, wezmę paracetamol to po południu już tylko stan podgoraczkowy, teraz mierze i wysoką gorączka jo i gorzej się czuję. Nie wiem czy tak jest przy grypie, bo w sumie nigdy nie przebylam tak silnej choroby. Jak myślicie jechać jutro do lekarza? Może jednak potrzebny będzie antybiotyk...

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mierzę od razu po @ 7-8 dc owulację mam zazwyczaj 12-13dc , zazwyczaj 2 razy dziennie
Ja też 2 razy dziennie robię ;) wczoraj wieczorem negatywny, dzisiaj rano książkowo pozytywny a przed chwilą robiłam jeszcze raz i już raczej negatywny . Zastanawiam się czy poranne sikanie nie zaburza wyniku ? Ja zrobiłam z drugiego siku więc powinno być chyba ok ;)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też 2 razy dziennie robię ;) wczoraj wieczorem negatywny, dzisiaj rano książkowo pozytywny a przed chwilą robiłam jeszcze raz i już raczej negatywny . Zastanawiam się czy poranne sikanie nie zaburza wyniku ? Ja zrobiłam z drugiego siku więc powinno być chyba ok ;)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie lepiej testy wychodzą po południu i nie piję 2h przed. Rano mi wychodzą słabe już tak kilka cykli sprawdzałam.
 
Kurcze zaczynam się martwić, ta temperatura strasznie mi skacze, rano lekka gorączka, wezmę paracetamol to po południu już tylko stan podgoraczkowy, teraz mierze i wysoką gorączka jo i gorzej się czuję. Nie wiem czy tak jest przy grypie, bo w sumie nigdy nie przebylam tak silnej choroby. Jak myślicie jechać jutro do lekarza? Może jednak potrzebny będzie antybiotyk...

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bym pojechała na twoim miejscu bo to nigdy nie wiadomo ;/

Ja to wlasniw nie lubię takiego przedwiośnia bo zawsze czuję się beznadziejnie ... Jak dla mnie to mógłby być już maj ...

A tak na marginesie to na dniach zaczynamy się starać :) niby wychodzi mi , że od niedzieli mam dni płodne a owulacja wypada mi 17.03... Zobaczymy co z tego wyjdzie :p
 
Cześć dziewczyny,
Chciałam tylko napisać, że od niedawna jest bezplatny program diagnostyczny finansowany przez Ministerstwo Zdrowia, dla par, które nie mają stwierdzone nieplodnosci a starają się min. rok. Ja trafiłam na to info dość przypadkowo czytając o badaniach i po kilku dniach już mieliśmy pierwszą wizytę i badania :)

Podaję link na Klinikę w Krakowe, ale przypuszczam, ze w całej Polsce jest realizowany ten program.

Życzę powodzenia w staraniach! :)

Link do: Zapraszamy do Ośrodka Leczenia Niepłodności w Szpitalu Uniwersyteckim - Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Podglądam was już od dawna ale jeszcze nic nie pisałam. Nigdy nie udzielałam się na żadnych forach, ale ostatnio chyba świruje i bardzo się zaangażowałam w to co tu piszecie. Pierwszy raz tak bardzo zapragnelam dziecka. Mam już córkę, która ma 10 lat, ale to była inna sytuacja- nie planowałam, wpadliśmy. Nie żałowałam nigdy. Jesteśmy z mężem szczęśliwi. Ciesze się ze zostałam wtedy postawiona w takiej sytuacji. Gdyby nie to nie miałabym takiej cudownej rodziny, bo sama długo pewnie bym się nie zdecydowała. Teraz kiedy mam 33 lata pierwszy raz poczułam ze marze o kolejnym dziecku. Wtedy się pojawiło i byłam szczęśliwa. Teraz byłabym szczęśliwa gdyby się pojawiło.
No więc jestem tu, podczytuje was, każdej szczerze kibicuje. Ja sama po 2 cyklach zawieszam starania ze względów zawodowych i finansowych. Postanowiłam odpuścić. Staram się jeszcze nie stresować, możliwe że w tych 2 cyklach mogłam mieć przesuniętą owulacje, bo jak narazie bez spiny tylko patrzyłam w kalendarzyk, a też pierwszy raz mi się rozlegulowal cykl wiec moje obliczenia mogą nie być wiarygodne. Mimo to gdzieś w tyle głowy mam te niepewność ze za pierwszym razem zaciazylam od tak niby przypadkiem, a teraz nic. Starania wznowie ok sierpnia, ale mając gdzieś w tyle głowy te 2 niepowodzenia podczytuje was i staram się jak najbardziej przygotować dzięki waszej wiedzy. 3 miesiące przed zacznę obserwować swój organizm (temp, śluz, testy owulacyjne), bo zależy mi żeby poznać swój organizm, i żeby jak najszybciej się udało (zegar biologiczny tyka). Jestem tu z wami całym serduchem. Migdalove jeśli mimo zawieszonych starań zechcesz mnie wpisać w tabelkę to podaje swoje dane:

1. An-Dzia
Ania, 33 lata, Wielkopolska
Nast. @- będę aktualizować jak wznowienie starania
Cykl starań -2 za mną, ale kolejne zawieszam do sierpnia
Dzieci - 1 córka- 10 lat

Uff sorry ze tak długo, ale to tak dla zapoznania.
 
reklama
5dpo i zaczynam się martwić boli mnie dół brzucha tak jak przed okresem ćmi i kłuje. Obawiam się jakiejś torbieli. Myślicie żeby iść do gina?
 
Do góry