reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja tez chce wywalić !


atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]

My nie kupiliśmy od kiedy mieszkamy sami. Na początku wszyscy się dziwili jak to można nie mieć telewizora. Raz to babcia mojego Męża nawet chciała nam kupić, bo myślała że nie stać nas na telewizor ;p ale mój Mąż jej wytłumaczył, że to niepotrzebny pochłaniacz czasu i go nie chcemy ;)

Ale żeby nie było, że jacyś dziwni jesteśmy - mamy np. projektor, bo uwielbiamy filmowe wieczory i uznaliśmy, że to jest dobra opcja. Film zobaczyć możemy z internetu ;)
 
Ja słyszałam jeszcze o suszonych morelach i orzechach - teraz nie pamiętam czy makadamia czy brazylijskich (ale uwielbiam orzechy i jadłam oba i udało się w pierwszym cyklu ;p)...
Brazylijskie mają dużo selenu i są zalecane zwłaszcza dla osób z problemami tarczycowymi, selen wspomaga pracę tarczycy [emoji4]
 
reklama
Do góry