reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Muszę spróbować z tym siemieniem :-) a i przy okazji może też mi pomoże na rozleniwione jelitka :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też polecam wiesiołek i siemię lniane. Natomiast mam problem ostatnio z pękającymi kącikami ust. Pewnie jakiś niedobór witamin, ale jakich jak biorę cała tablicę Mendelejewa :-)???
magnez i B6, Wit.D, kwas foliowy, Wit.C
To czego mi brakuje?
Wit B2, ja biorę na początku 3x po 3 tabl dziennie, a potem zapobiegawczo tak jak w ulotce.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jedną pełna łyżkę zalewałam 3/4 szklanki wody i gotowałam tak 5-10 minut,ale się zrobiły "glutki", chwilę odczekuje aż przestygnie i wypijam. :) Może być trochę nieprzyjemne, te glutki tak się ciągną, ale czego się nie robi... ;) I piłam cały cykl,ale później zaczęłam tylko do owulacji pić,bo ponoć właśnie wydłuża druga faze cyklu,jak Wit C

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
O to nie wiedziałam, ze wydłuża drugą fazę. Zrobię sobie przerwę w takim razie.
 
Ja siemie lniane pije 3×dziennie po jednej łyżce zalewam goraca(nie wrzaca) woda dosladzam i dolewam mleko lub sok .z mlekiem smakuje jak owsianka a z sokiem jak kisiel.w przeciwienstwie do wiesiolka mozna pic caly cykl.dowiadywalam sie w roznych źródłach.jestem leniwa i kupuje siemie lniane mielone.
 
Ja Wam powiem że albo jestem rzeczywiście w ciąży ale sobie dobrze ją uroilam bo mam wszystkie mozliwe objawy , bolące piersi ,żyłki mocniej widoczne , co jakiś czas lekkie pobolewanie brzucha a wczoraj popłakałam się na filmie planeta singli [emoji14] . Z testem wstrzymuje się do poniedziałku, trzymajcie kciuki :)

Ja dzisiaj mam wychodne z koleżanką na zakupy i do kina a mąż ma warte z synem :) miłego weekendu :)
Ja od dwóch miesięcy zrobiłam się straszenie placzliwa i łatwo się wzruszam. Wczoraj też płakałam oglądając Planetę Singli [emoji4] ale u mnie to kwestia odstawienia anty i zwiększoną dawkę letroxu więc hormony wariują [emoji4]
 
Ja od dwóch miesięcy zrobiłam się straszenie placzliwa i łatwo się wzruszam. Wczoraj też płakałam oglądając Planetę Singli [emoji4] ale u mnie to kwestia odstawienia anty i zwiększoną dawkę letroxu więc hormony wariują [emoji4]
To jak ja brałam anty dopiero była huśtawka emocjonalna... Wszyscy mieli mnie dość dookoła. :D
 
Piszcie o siemieniu i wiesiołku. Tak na śluz super. W mojej książce do npru jest lista leków, wpływających na śluz. Chcecie? Moge zdjęcie podesłać
A ja w środę dowiedziałam się od mojej ginekolog na mój problem z nadprodukcją, że magnez bardzo osusza i zmniejsza produkcję.
 
reklama
Piszcie o siemieniu i wiesiołku. Tak na śluz super. W mojej książce do npru jest lista leków, wpływających na śluz. Chcecie? Moge zdjęcie podesłać
A ja w środę dowiedziałam się od mojej ginekolog na mój problem z nadprodukcją, że magnez bardzo osusza i zmniejsza produkcję.
Jesli mozna to prosze.
 
Do góry