reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Piszcie o siemieniu i wiesiołku. Tak na śluz super. W mojej książce do npru jest lista leków, wpływających na śluz. Chcecie? Moge zdjęcie podesłać
A ja w środę dowiedziałam się od mojej ginekolog na mój problem z nadprodukcją, że magnez bardzo osusza i zmniejsza produkcję.
A czy w tej książce znajda sie wskazówki, jak pogrubic endometrium? Moje jest cieniutkie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A czy w tej książce znajda sie wskazówki, jak pogrubic endometrium? Moje jest cieniutkie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tu słyszałam o czerwonym winie i migdałach :) ostatnio powiedziałam to swojemu ginowi,to powiedział, że już o tym słyszał od swoich pacjentek i zeby zapić tym winem te migdały i na pewno nie zaszkodzi :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tu słyszałam o czerwonym winie i migdałach :) ostatnio powiedziałam to swojemu ginowi,to powiedział, że już o tym słyszał od swoich pacjentek i zeby zapić tym winem te migdały i na pewno nie zaszkodzi :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Też o tym słyszałam [emoji4] . Na pewno nie zaszkodzi [emoji16].

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
Normalnie wysiadam dzisiaj. Synuś zrobił zakupy w App Store na prawie 200 zł i nie wie jak to zrobił:o. Dostał ochrzan i popłakałam się jak dziecko razem z nim.... Jakiś dzień masakryczny, przed okresowy i w ogóle. Roboty mam masakra, porąbało tych ludzi znowu na święta :mad:. Siedzę po nocach a końca nie widać. Masakra jakaś :( dawno się tak nie czułam emocjonalnie rozwalona....
 
Normalnie wysiadam dzisiaj. Synuś zrobił zakupy w App Store na prawie 200 zł i nie wie jak to zrobił:o. Dostał ochrzan i popłakałam się jak dziecko razem z nim.... Jakiś dzień masakryczny, przed okresowy i w ogóle. Roboty mam masakra, porąbało tych ludzi znowu na święta :mad:. Siedzę po nocach a końca nie widać. Masakra jakaś :( dawno się tak nie czułam emocjonalnie rozwalona....
Od brata córka grała w jakaś grę na komórce i zakupiła monety które kosztowały 200 zł. Na szczęście udało się mu anulować ten zakup ale dostał ochrzan od tej firmy za to że nie ma blokady rodzicielskiej .

3jgx3e3k1gesq4j4.png
 
Tu słyszałam o czerwonym winie i migdałach :) ostatnio powiedziałam to swojemu ginowi,to powiedział, że już o tym słyszał od swoich pacjentek i zeby zapić tym winem te migdały i na pewno nie zaszkodzi :)

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, o tych dwoch juz wiem, migdałów juz tyle wsuwalam ostatnio ze nie mogę na nie patrzec :/ a winka mi nie wolno bo źle wplywa na wchlanianie wit b, ktora przyjmuje codziennie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję, o tych dwoch juz wiem, migdałów juz tyle wsuwalam ostatnio ze nie mogę na nie patrzec :/ a winka mi nie wolno bo źle wplywa na wchlanianie wit b, ktora przyjmuje codziennie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja słyszałam jeszcze o suszonych morelach i orzechach - teraz nie pamiętam czy makadamia czy brazylijskich (ale uwielbiam orzechy i jadłam oba i udało się w pierwszym cyklu ;p)...
 
Piszcie o siemieniu i wiesiołku. Tak na śluz super. W mojej książce do npru jest lista leków, wpływających na śluz. Chcecie? Moge zdjęcie podesłać
A ja w środę dowiedziałam się od mojej ginekolog na mój problem z nadprodukcją, że magnez bardzo osusza i zmniejsza produkcję.

Na osuszanie śluzu pomaga tez vitex, najlepiej ten swansona

A czy w tej książce znajda sie wskazówki, jak pogrubic endometrium? Moje jest cieniutkie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Winko wytrawne, orzechy brazylijskie, migdały
Nie martw sie, ze winko wypłukuje. Jedna lampką czy dwoma nie spowodujesz masakry [emoji6]

Nie mamy tv ;p W sumie już 10 lat nie oglądałam telewizora ;)

Ja tez chce wywalić !




atdc9vvjktz16vlw.png


PINK BABY DUST NEEDED [emoji166][emoji166][emoji166]
 
reklama
Normalnie wysiadam dzisiaj. Synuś zrobił zakupy w App Store na prawie 200 zł i nie wie jak to zrobił:o. Dostał ochrzan i popłakałam się jak dziecko razem z nim.... Jakiś dzień masakryczny, przed okresowy i w ogóle. Roboty mam masakra, porąbało tych ludzi znowu na święta :mad:. Siedzę po nocach a końca nie widać. Masakra jakaś :( dawno się tak nie czułam emocjonalnie rozwalona....
Możesz cofnąć zakup kochana i oddają pieniądze. :)
 
Do góry