reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Migdalove jak noc? Przespana?



@ nie przyszła, ale wieczorem wszystko ustało. Nawet plecy jakos nie bolały. A teraz z rana co chwilę ból prawego jajnika! Kłuje niesamowicie. Mam nadzieje, że to nie jakaś giga spóźniona owu. Choć testy już od przedwczoraj blade. Temp. podskoczyła znów do 37,10 [emoji848] zwariuję do dnia @ z tym czekaniem na test.
Ktory ty masz dc ? Przy takiej temperaturze to juz za pewne po owu [emoji848] pokaz wykres ?
Dziewczyny, czy na poczatku ciąży takim samiuśkim, to bolały Was jajniki (miałyście kłucie) jak do owu? Bo wariuje czy moje dzisiejsze bóle to to, że coś się szykuje, czy jednak ta spóźniona ponownie o tydzien owu.
Dziewczyny czesto pisza ze takie wlanie bole na początku sa normalne [emoji6]


U mnie juz po owu raczej na pewno [emoji57] wczoraj spadek a dzis porzadny wzrost z 36,15 na 36,71 [emoji57] teraz sie bede zastanawiac czy nie zaliczymy wpadki [emoji23]czy ten jeden raz na dwa dni przed owu cos zdziałał [emoji23][emoji85]
 
reklama
Ktory ty masz dc ? Przy takiej temperaturze to juz za pewne po owu [emoji848] pokaz wykres ? Dziewczyny czesto pisza ze takie wlanie bole na początku sa normalne [emoji6]


U mnie juz po owu raczej na pewno [emoji57] wczoraj spadek a dzis porzadny wzrost z 36,15 na 36,71 [emoji57] teraz sie bede zastanawiac czy nie zaliczymy wpadki [emoji23]czy ten jeden raz na dwa dni przed owu cos zdziałał [emoji23][emoji85]
Wszystko możliwe kochana [emoji4] czekaj 10 dni od owu i testuj [emoji6]
 
U mnie dziś 6dpo i 24dc - co do bólu to to nie jest ból jak na @ tylko kłucie jakby jajników. Może dopiero tam sie dzidziutek tworzy i idzie na zagnieżdżenie... [emoji848][emoji848][emoji848]

IMG_2361.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2361.JPG
    IMG_2361.JPG
    364,5 KB · Wyświetleń: 198
Wszystko możliwe kochana [emoji4] czekaj 10 dni od owu i testuj [emoji6]
Haha to by bylo zaskoczenie dopiero [emoji85][emoji85]
Ale nie no wolalabym najpierw dowiedziec sie co to sie ostatnio działo ze mną, wiesz te cienie na testach mysle ze biochemiczne no i to krwawienie.. no i teraz to naprawdę niezbyt dobry czas na ciaze [emoji85]
 
reklama
Do góry