reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Kurcze właśnie jestem ciekawa w trakcie trwania umowy np. jeśli po 3 miesiącach zajde w ciążę to czy mają prawo wypowiedzieć mi umowę jeśli nie będę jeszcze w tym 12 tc
Nie no raczej wtedy już nie. ;) Jeśli Ci przedłużą umowę po próbnej 3 miesięcznej to jak zajdziesz w ciążę po tym czasie to myślę, że już nie mogą Cię zwolnić z powodu ciąży. :)
 
reklama
To co napisała Migdalove o umowie jest prawdą ;)

Testy owu robicie zawsze o stałej porze, mniej więcej w planowane płodne i nie pijecie na 2 godziny przed wykonaniem? Zaczęłam się "bawić" w testy owulacyjne. W poniedziałek idę do gina zgłosić mu że od 3-4 mc starań nic. Zobaczę co powie
Obys trafila na fajnego lekarza ktory nie zignoruje bo zazwyczaj po takim czasie staran lekarze nic nie zalecaja oprocz podstawowych badan co najwyżej [emoji6]

Ja teraz zaluje ze tak pozno ide do gina [emoji20]
Ps. Mamy wizyte w ten sam dzien, o ktorej masz ? [emoji6]
 
Kaamilaaa mam na 17. Nawet jakby zlecił tylko podsawowe badnia to już coś. Może też sprawdzi czy jest szansa na owu bo w poniedziałek teoretycznie płodne, albo podpowie jak liczyć.

Jak planowałam 1 ciążę udało się za 1 razem bez żadnych kalendarzyków, testów i temperatur, dlatego teraz jestem trochę nerwowa :/

Paulina, z wypowiedzeniem jest podobno tak, że nawet jeżeli nie wiesz że jesteś w ciąży, a dostaniesz wypowiedzenie, muszą przywrócić Cię do pracy
 
Kaamilaaa mam na 17. Nawet jakby zlecił tylko podsawowe badnia to już coś. Może też sprawdzi czy jest szansa na owu bo w poniedziałek teoretycznie płodne, albo podpowie jak liczyć.

Jak planowałam 1 ciążę udało się za 1 razem bez żadnych kalendarzyków, testów i temperatur, dlatego teraz jestem trochę nerwowa :/

Paulina, z wypowiedzeniem jest podobno tak, że nawet jeżeli nie wiesz że jesteś w ciąży, a dostaniesz wypowiedzenie, muszą przywrócić Cię do pracy
Oo ja na 17:20 ale pewnie wejde duuzo pozniej [emoji57]
No to zawsze cos [emoji6] ja juz mam spisane ktore badania chce zrobic i zrobie jak bede tylko mogła a chce zapytac czy moze cos jeszcze gin zaleci [emoji57]
 
reklama
Do góry