reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny wczoraj pisalyscie takie straszne historie, że musiałem je omijać szerokim łukiem. Nie wierze w życie pozagrobowe, ale horrorów też nie koniecznie lubię. Czytałam przed snem i strach mnie ogarniał [emoji22]
A dziś witam was w 18dc i 4dpo jak dotad mam dobre mysli, że się udało. Mam codziennie lekkie pobolewania jajników więc chyba pracują. No i szyjke mam wysoko, miekką, luz mleczny jak w każdej mojej ciąży. Wierzę więc w pozytywne zakończenie cyklu [emoji57] obym się nie myliła.
 
reklama
Strasznie męczący ten cykl prawda?

Dziewczyny, które robią wykresy - na ile przed @ spada Wam temperatura?
Mi ona spada i skacze caly wykres u mnie nie ma reguly. Zreszta moj wykres mial temp 36.4 najwyższą:) dlatego kompletnie skreslilam cykl a tu fasolka mieszkala sobie.


Poranna moc fluidkow dla was
*********************
 
Hej dziewczyny wczoraj pisalyscie takie straszne historie, że musiałem je omijać szerokim łukiem. Nie wierze w życie pozagrobowe, ale horrorów też nie koniecznie lubię. Czytałam przed snem i strach mnie ogarniał [emoji22]
A dziś witam was w 18dc i 4dpo jak dotad mam dobre mysli, że się udało. Mam codziennie lekkie pobolewania jajników więc chyba pracują. No i szyjke mam wysoko, miekką, luz mleczny jak w każdej mojej ciąży. Wierzę więc w pozytywne zakończenie cyklu [emoji57] obym się nie myliła.
Musialam zrobić to samo jedyne co czytalam to wczorajszą noc Migdalove i o koledze jej narzeczonego.. Strasznie smutne.

@Migdalove jak dzis noc? Mam nadzieje ze spokojnie.
 
Strasznie męczący ten cykl prawda?

Dziewczyny, które robią wykresy - na ile przed @ spada Wam temperatura?
Ja mam spadek na 2 dni przed @, ale nie zawsze. Ostatnio miałam taki cykl, że temperatura spadła dopiero w dzień kiedy przyszła @. Ale generalnie spadek zwiastował okres w ciągu najbliższych dwóch dni.

@Ann_ mam nadzieję, że to TO :)!

@Martoosia temperatura super rokująca :).

@Migdalove smutna sprawa z tym kolegą...:(.
 
Strasznie męczący ten cykl prawda?

Dziewczyny, które robią wykresy - na ile przed @ spada Wam temperatura?
Roznie,zazwyczaj dzien przed@ ale czasami dwa dni przed lub w dzien @ albo w 2dc..


@Migdalove mam nadzieje ze juz spokojnie spaliscie tej nocy.

Tez jestem ateistka ale w takie rzeczy jak duchy wierze- pewnie bym nie wierzyla gdybym nie doswiadczyla...
Mieszkajac w dzieciństwie w starym przedwojennym domu nasluchalam sie stukania młotem w sufit gdy nikogo nie bylo a mlot leżał pod ścianą nie ruszony, widzialam jakies cienie w niektórych pokojach, kroki na schodach a najstraszniejszy byl chyba placz dziecka i glos kobiety spiewajacy kolysanke (nie nie przysnilo mi sie bo to byl środek dnia, nie byl to tez odglos z ulicy czy cos bo mieszkaliśmy na totalnym odludziu..) pozniej dowiedzialam sie ze w czasie wojny niemka mieszkająca w tym domu spalila w piecu noworodka.. dowiedzialam sie też ze siostra widziała postac w bialej sukni o mojej twarzy tylko z czarnymi pustymi oczami, jakiegos mężczyznę-żołnierza, matka opowiedziała mi tez o czarnym odcisku reki ktory czesto pojawiał sie na kafelkach...widziała tez jak taki cien ręki próbował udusic moja siostre gdy byla malutka..mnie za to przykrywal gdy robilo sie chłodniej..
A co do ostrzeżeń.. dostalam ostrzeżenie od moich dziadków.. śniło mi sie ze stoje przed schodami na górę a oni stoja na górze trzymajac sie za ręce a za nimi 3trumy w tym jedna podpisana moim imieniem i slyszalam ich głos "drzewo..! uciekaj nie chcemy cie tu choc tesknimy.." jak to dzieciak obudzilam sie przerażona ale zaraz zapomniałam albo tak mi sie wydawalo ale tylko do wieczora... bawilam sie na dworze za domem gdzie roslo naprawdę ogromne drzewo, nie było wiatru nic sie nie działo w pewnej chwili siostra mnie zawolala do domu i w tej samej chwili usyszalam jak cos pęka, biegiem do domu ledwo weszlam i bach! Taki huk nie do opisania(jak sie okazalo pol wsi słyszało to uderzenie) jedna gałąź tego drzewa ktora w sumie byla taka jak nie jedno duuuze drzewo, zlamala sie i spadla w tym miejscu gdzie sie bawilam i po czesci na dach..
Wtedy sobie uswiadomilam ze dziadkowie nade mną czuwaja..
 
Dziewczyny, czy na poczatku ciąży takim samiuśkim, to bolały Was jajniki (miałyście kłucie) jak do owu? Bo wariuje czy moje dzisiejsze bóle to to, że coś się szykuje, czy jednak ta spóźniona ponownie o tydzien owu.
 
@Migdalove jak noc? Przespana?



@ nie przyszła, ale wieczorem wszystko ustało. Nawet plecy jakos nie bolały. A teraz z rana co chwilę ból prawego jajnika! Kłuje niesamowicie. Mam nadzieje, że to nie jakaś giga spóźniona owu. Choć testy już od przedwczoraj blade. Temp. podskoczyła znów do 37,10 [emoji848] zwariuję do dnia @ z tym czekaniem na test.
Hej, mimo, że nic dziwnego się nie działo to nie mogłam zasnąć.
 
reklama
@martooosia04 u mnie tez kłucie i ciągniecie. Czasem uczucie takiej pełności. Temp 37,05
Sama sie przekonuje, ze nie może być. Bo nie ma jak byc ciąży chyba ze plemniczki tydzień czekały [emoji6]
 
Do góry