reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Mnie od dwóch dni... zrobiłam dzisiaj betę ale wynik dopiero jutro. Sama nie wiem... nie chcę się juz nakrecac bo moja psychika jest juz zryta z tego powodu ;) 16 cykli.. więc wiesz. Ty jak długo się starałaś?
Długo musisz czekać na wynik bety. Ja mam w ten sam dzień. Wiem dobrze co masz na myśli z ta zryta psychiką przez bite 4 cykle miałam takie jazdy, że mąż twierdził że jestem nie do wytrzymania. Udało się dopiero w 5 cyklu jak stwierdziłam że to nie ma sensu bo co nie zrobię to i tak nie wychodzi. Ja miałam też parcie bo chciałam już być w ciąży a życie swoje. Bylo to też spotegowane tym iż poprzednią ciążę poronilam.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Powiem Wam że ja też musiałam trochę uspokoić się bo mój narzeczony nie wytrzymywał ze mną ;) więc liczę na to że moja cierpliwość zaowocuje :) dlatego wykupiliśmy wycieczkę na majówke i zamierzam właśnie tam zajść ;)

A do tego czasu... czekanie ... eee tam będzie co ma być. Od 1 marca widziałam ze duzo dziewczyn oczekuje NIE PRZYJSCIA @ wiec mam nadzieje ze ktoras z Was mnie zmotywuje swoimi dwoma kreskami!
 
Długo musisz czekać na wynik bety. Ja mam w ten sam dzień. Wiem dobrze co masz na myśli z ta zryta psychiką przez bite 4 cykle miałam takie jazdy, że mąż twierdził że jestem nie do wytrzymania. Udało się dopiero w 5 cyklu jak stwierdziłam że to nie ma sensu bo co nie zrobię to i tak nie wychodzi. Ja miałam też parcie bo chciałam już być w ciąży a życie swoje. Bylo to też spotegowane tym iż poprzednią ciążę poronilam.

xrot3e3khrx43f8f.png
To fakt, ale nie miałam czasu nigdzie dalej pojechać i zrobiłam w swojej przychodni. A tam ciągły PRL ;)
To pomysl co mój facet ze mną ma od 16 cykli :D
Czasem sobie myślę że już bym wolała przeżyć poronienie niż ta niewiedza czy w ogóle mogę zajść w ciążę :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam że ja też musiałam trochę uspokoić się bo mój narzeczony nie wytrzymywał ze mną ;) więc liczę na to że moja cierpliwość zaowocuje :) dlatego wykupiliśmy wycieczkę na majówke i zamierzam właśnie tam zajść ;)

A do tego czasu... czekanie ... eee tam będzie co ma być. Od 1 marca widziałam ze duzo dziewczyn oczekuje NIE PRZYJSCIA @ wiec mam nadzieje ze ktoras z Was mnie zmotywuje swoimi dwoma kreskami!

To mój Mąż znowu mówi, że zabijam go spokojem, bo on by na pewno zrobił już tą bhcg jak i tak mnie kłuli 2 razy... a ja mu tłumaczę, że co ma być to będzie i jeśli się udało to sprawdzę za tydzień i będzie git, a jeśli nie to będzie kolejny miesiąc... a i tak jak nie wyszło to bhcg czy testy nic tu nie zmienią :p
^^chociaż nie wiem czy pierwszego nie bd musiała zrobić testu ze względu na wizytę u dentysty i znieczulenie, choć nie wiem czy ewentualnie miałoby to jakieś skutki... wolałabym nie robić testu tak wcześnie... wiecie coś na ten temat?
 
To fakt, ale nie miałam czasu nigdzie dalej pojechać i zrobiłam w swojej przychodni. A tam ciągły PRL ;)
To pomysl co mój facet ze mną ma od 16 cykli :D
Czasem sobie myślę że już bym wolała przeżyć poronienie niż ta niewiedza czy w ogóle mogę zajść w ciążę :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Każda przychodnia ma swoje tempo co zrobić. Uwierz nie chciałabyś. Jakbyś się czuła gdybyś po tych 16 cyklach zobaczyła upragnione dwie kreski. Radość potem pomimo tego że z ciąża było wszystko okej w 11 tc tracisz ją, wszystkie marzenia ulatuja a później strach przy kolejnej czy to się znów nie powtórzy.
Z jednej strony Cię rozumiem bo wiedzialabys że potrafisz zakoczyc ale ja myślę że ciąża przyjdzie niespodziewanie. Czasami im bardziej chcemy tym bardziej nie wychodzi.

xrot3e3khrx43f8f.png
 
reklama
Do góry