reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
...bo jak będziecie miały dzieci to zobaczycie, jak teoria różni się od praktyki.
Życzę Wam abyscie szybciutko przeszły z teorii do praktyki :laugh2::D

Skoro bawić ma się tylko para młoda to może bie warto robić wesela a zaszyc się w domku w górach i cieszyć się sobą. Wesele robi się nie tylko dla siebie ale dla gości weselnych. Takie dziwne podjescie mam w tym względzie ale dla mnie było bardzo ważne jak się bawią, czują nasi goście.
Moze zle to ujelam [emoji6] chodzilo mi o to ze bawic mają sie wszyscy ale jednak to dzien mlodych i to oni powinni bawic sie w tym momencie najlepiej i nie powinno sie im tego psuć tym ze sie nie przyjdzie bo "bez dzieci nie idę" albo mimo wyraznej prośby przyjść z dzieckiem.. [emoji57]
 
reklama
Kochane nie jest to istotne na tym wątku czy pójdziemy czy nie pojdziemy z dzieciakami na wesele. Istotą jest to, żebyśmy zaciażyly i donosiły i urodziły nasze dzieciaczki.
Każda ma inne zdaje i podejscie i nie ma co szarpać druta o to.

Buziaczki dla Was, czelam na dwie kreseczki!
 
Nie, ale jestem ciekawa tego leku, bo ja biorę Dostinex. Wcześniej bromergon, a o tym Twoim nie słyszałam.
 
Nie, ale jestem ciekawa tego leku, bo ja biorę Dostinex. Wcześniej bromergon, a o tym Twoim nie słyszałam.
Dostinex ponoć jest jeszcze droższy niż mój i jest na 3 miejscu jeśli chodzi o częstotliwość przepisywnia przez lekarzy. Tyle wiem. :) Ja za swoje zapłaciłam 131zł. Bromergon jest tani ale ma bardzo częste skutki uboczne. Ile już czasu bierzesz swoje tabletki?
 
Ja Norprolac mam brać przed spaniem jedną tabletkę przez dwa miesiące. Słyszałam, że szybko zachodzi się w ciąże przy braniu tego typu leków.
 
A ja Ci powiem tak. Oczywiście nie złośliwie żeby nie było :* jak zostaniesz mama to pogląd na pewne rzeczy Ci się zmienia :*
A uwierz ze jestem mamą która swoje dziecko uważa za pępek świata. :) bo sama poświęcam się karierze chociażby zawodowej :) i dużo czasu to mąż z sybem spędza a nie ja :)
Na pewno pogląd na wiele rzeczy się zmienia, ale na to jestem pewna, że się nie zmieni :) Zresztą wiele moich koleżanek dzieciatych uważa tak jak ja, poza tym dziewczyny z tego forum, które poparły moje zdanie też mają dzieci, więc argument kiepski. A tak na marginesie, właśnie dzięki temu forum nauczyłam się nigdy nie dawać nikomu argumentu "jak będziesz miała swoje dzieci to zrozumiesz" bo mogę otrzymać odpowiedź : nie mam dzieci bo jestem po 5 poronieniach i wtedy tej osobie będzie strasznie przykro, a mi strasznie głupio. Też nie było to złośliwie, pozdrawiam :*
 
Ostatnia edycja:
Nie, ale jestem ciekawa tego leku, bo ja biorę Dostinex. Wcześniej bromergon, a o tym Twoim nie słyszałam.
Dostinex biorę od kilku lat. Koszt spory ale starcza na długo, bo biorę 1/4 na zmianę z 1/2 tabletki 1x w tygodniu. Do bromergonu nigdy nie wrócę, bo czułam się po nim fatalnie.
 
reklama
Dokładnie, zresztą argument ten jest nie na miejscu

Na pewno pogląd na wiele rzeczy się zmienia, ale na to jestem pewna, że się nie zmieni :) Zresztą wiele moich koleżanek dzieciatych uważa tak jak ja, poza tym dziewczyny z tego forum, które poparły moje zdanie też mają dzieci, więc argument kiepski. A tak na marginesie, właśnie dzięki temu forum nauczyłam się nigdy nie dawać nikomu argumentu "jak będziesz miała swoje dzieci to zrozumiesz" bo mogę otrzymać odpowiedź : nie mam dzieci bo jestem po 5 poronieniach i wtedy tej osobie będzie strasznie przykro, a mi strasznie głupio. Też nie było to złośliwie, pozdrawiam :*
Myśle, że czas zakończyć dyskusje i nie przekonywać nikogo na siłę do swoich racji ;)
 
Do góry