reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Migdalove patrząc na Twoje podejście to i ja chciałabym taką nianie dla mojej córeczki! !!
Moja córcia dostała biegunki i musialam ją odebrać ze żłobka. Martwię się no ale jesli do jutra nie przejdzie to pojedziemy do lekarza. Teść ma dla niej podrzucić elektrolity. Dziwne bo apetyt ma normalny o zachowuje się też normalnie.
Od dziś miałam zacząć ćwiczyć a teraz no nie wiem czy się uda.
Dziewczyny polecam olej z wiesiołka po porodzie nie miałam sluzu w ogóle a teraz jest go masa...
 
reklama
Witam dziewczyny w ten mroźny lecz słoneczny dzionek:happy2: dziś wolne od pracy i uwaga mam dziś randkę z mężem idziemy do kina A potem na pyszny obiadek. Ojjjj... Już dawno nie mieliśmy chwili tylko we dwoje:) u mnie 46 dzień cyklu czekam kiedy moja @ mnie odiwedzi;) pozdrawiam:-p
 
Witam w 26dc :) (musiałam sprawdzić w aplikacji!)

W Warszawie megaaaa zimno :( aż nie chce się wychodzić z domu...
Po tabelce widzę,że ten tydzień dla niektórych (dla mnie też) jest tyogodniem „oczekiwań” ;)
Jak się czujecie? Macie jakieś przeczucia? :)

Raz mam przeczucia, że się udało, a za chwilę że nie ;p Dzisiaj idę zrobić progesteron, bo miałam robić 3 miesiące w 21-23dc.
 
Migdalove patrząc na Twoje podejście to i ja chciałabym taką nianie dla mojej córeczki! !!
Moja córcia dostała biegunki i musialam ją odebrać ze żłobka. Martwię się no ale jesli do jutra nie przejdzie to pojedziemy do lekarza. Teść ma dla niej podrzucić elektrolity. Dziwne bo apetyt ma normalny o zachowuje się też normalnie.
Od dziś miałam zacząć ćwiczyć a teraz no nie wiem czy się uda.
Dziewczyny polecam olej z wiesiołka po porodzie nie miałam sluzu w ogóle a teraz jest go masa...
Mój synek wczoraj miał biegunkę ale smecta elektolity i do wieczora przeszło, też miał apetyt i szalal jak zawsze. Nie martw się przejdzie jej :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam [emoji5] Dzis od rana- z dobrym humorem wszystkich witam [emoji5] Dzis jest dzien @,a zamiast niego jest test pozytywny [emoji5]





Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Super Gratulacje [emoji173]!Który masz dzień cyklu? [emoji4]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry