reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Nie [emoji23] w sensie robić się kremowe? Kremowe czy rozciągliwe?
No wlasnie taki ja zawsze mam dziwby ten sluz bo nie jest taki jak bialko jajka w kolorze, jest taki metnawy, ale jest lepki i sie rozciaga troche.. nie wiem sama .

Link do: STARACZKI 2017-na pw podaj:nick,imię,wiek,cykl,data.ost@,data.testu
qb3cj44j6cg72hqh.png
 
Hej dziewczynki.
Ja chyba tez bede musiala dolaczyc do staraczek 2018 bo juz sie nie ludze,ze sie uda, dzis 34 dc test rano jeszcze bledszy niz ten wczorajszy, ledwo cien cienia wiec pewnie jak hormon calkiem opadnie jutro lub pojutrze to @ przyjdzie , mowie Wam zalamac sie idzie, nie da sie cieszyc z dwoch kresek skoro po tygodniu wszystko sie konczy :(
 
Hej dziewczynki.
Ja chyba tez bede musiala dolaczyc do staraczek 2018 bo juz sie nie ludze,ze sie uda, dzis 34 dc test rano jeszcze bledszy niz ten wczorajszy, ledwo cien cienia wiec pewnie jak hormon calkiem opadnie jutro lub pojutrze to @ przyjdzie , mowie Wam zalamac sie idzie, nie da sie cieszyc z dwoch kresek skoro po tygodniu wszystko sie konczy :(

Może leć do lekarza, co?
 
Może leć do lekarza, co?
I co powiem że test mi blednie? To
Może leć do lekarza, co?
I co im powiem,ze test mi blednie? wysmiali by mnie tu chyba, to jest pierniczona Anglia i gowno mi tu zrobia, nic nie pomoga co ma byc to bedzie. Ostatnim razem jak zaczelam plamic to mnie wzieli na emergency poloznicze zrobili bete i tyle i tylko sie dowiedzialam ze bylo ale sie skonczylo :(
 
I co powiem że test mi blednie? To

I co im powiem,ze test mi blednie? wysmiali by mnie tu chyba, to jest pierniczona Anglia i gowno mi tu zrobia, nic nie pomoga co ma byc to bedzie. Ostatnim razem jak zaczelam plamic to mnie wzieli na emergency poloznicze zrobili bete i tyle i tylko sie dowiedzialam ze bylo ale sie skonczylo :(
Nie daja tu lekow na podtrzymanie itp zreszta tak naprawde ja przestalam wierzyc ,ze te wszystkie leki typu luteina cos dzialaja, mnostwo dziewczyn tu na forum mimo brania i wogole obstawione lekami poranialy tylko moze chwile im to przedluzylo, moim zdaniem jak jest zdrowe i dobrze zagniezdzone to samo sie obroni, tak przynajmniej na chlopski rozum to sobie tlumacze i oni tu tak mowia.
 
reklama
I co powiem że test mi blednie? To

I co im powiem,ze test mi blednie? wysmiali by mnie tu chyba, to jest pierniczona Anglia i gowno mi tu zrobia, nic nie pomoga co ma byc to bedzie. Ostatnim razem jak zaczelam plamic to mnie wzieli na emergency poloznicze zrobili bete i tyle i tylko sie dowiedzialam ze bylo ale sie skonczylo :(

Kuźwa, współczuje Ci. Tak czy siak w razie gdy stanie się najgorsze, powinnaś zagłębić temat, bo coś tu jest nie tak skoro zachodzisz ale nie utrzymujesz ciąży :(
Ja ciagle mam nadzieje, ze jednak Ci się uda! Trzymam ciagle kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę!
 
Do góry