reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Obecnie chodze do Kopca w lift medzie w Rybniku ale jesli chodzi o gina w Kato to tylko Graniczka,pracuje w szpitalu bonifratow boguciece-katowice. A Ty do kogo?
Kasienka3b a masz może jakieś namiary na tego gina? Czy on przyjmuje z NFZ czy prywatnie? :)

Ja też ze Śląska :cool2:
My wczoraj mieliśmy nasz pierwszy raz bez tabletek :D
 
Ale 3 dni spóźnienia to możliwe że test nie wykrywa ciąży?

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Często testy wychodzą pozytywne nawet tydzien czy dwa po terminie @

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
1507181720-aaaaaa.png
to był pierwszy od góry z rosmana. On na chyba 10 czułość. I wyszedł mi dopiero tydz po miesiaczce

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze faktycznie. Ciekawe czemu nie którym wychodzi w dniu spodziewane miesiączki a innym później. Ja chciałam mieć pewność bo w sobotę wesele [emoji546]. Ale skoro jeszcze @ nie ma wolę nie pić % . A z ciekawości betę zleca gin czy jak

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betę mozesz sama isc zrobic w labolatorium tylko wtedy musisz zapłacić jak bez skierowania, ok. 30zł w zaleznosci od miasta itp

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Witam.
Syn oddelegowany do przedszkola a maz na grzybach wiec jem sniadanko w spokoju. W nocy mojej tesciowej oszczenily sie pieski yorki i mnie budzila wiec noc mam straszna bo potem menczylam sie by znowu zasnac.
@Elodia w sumie juz niebawem zobaczymy na co te klucia i szczypanie u Ciebie. Choc nie powiem wole same wiesci o 2 kreseczkach.
@melisa129 narazie nie smutaj bo skoro miesiaczki nie ma to cos znaczy.
 
reklama
Do góry