reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej kochane. Mogę prosić Was o pomoc. Zobacz załącznik 824632 odstawilam tabletki anty 3 czerwca. Miałam cykle 29,27 i 31. Dziś jest 32 dc i @ brak. Robiłam test płytkowy w poniedziałek był negatywny. Czy jak zrobię jutro test to może już coś wykazać? Czy mam jeszcze czekać? Tym razem kupiłam sobie test strumieniowy. Pozdrawiam was serdecznie. I z góry dziękuję za pomoc.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym zrobila jutro bo w sumie co 2 dzien zawsze robilam testy.
 
Hehehe...skąd ja to znam...Mam podobnie, gdy umawiam się z kimś. A mi tutaj mąż teraz co chwilę próbuje zajrzeć co takiego piszę. I twierdz,że jak przechodzi obok to zmieniam strony.
Tak, już niebawem 32 ( niestety stara d--a jestem już hehehe :D, a dwa dni wcześniej moja córka skończy 3 latka.
Hahaha tez tak mam. Jak mezowski przechodzi kolo mnie to zerka i zawsze twierdzi ze wylanczam cos.
To za niedlugo 100 lat bedziemy spiewac Ci:*
 
A czyli nie ze slaska jestes;p A skad?

Ja jestem że Śląska:)

A mnie też jajnik jakoś ciągnie. Po owulacji jestem - A nigdy przedtem tak się nie czulam. Podczas owu dawał o sobie znać i 1 dnia okresu.
Nie mam porównania z innymi cyklami bo to nasz 1, w którym się staramy.
W niedzielę chyba zatestuje, jestem w 22cyklu. Powinnam jeszcze poczekać bo owu była 19dc ale chyba nie dam rady
 
Ale fajna dziolcha jestes:)
[emoji7] [emoji12] [emoji13]

Mój mąż zachlewa ;p dziś jego wujek ma urodziny a jutro mój mąż;p są w 3 w pokoju ;) mąż , jego wujek i teściu ;p napisałam mu tylko że jak jutro nie będzie zdolny ma nawet do domu nie wracac.

Prezent urodzinowy sobie sprawił.
Kupił sobie buty do lasu! Tzn na strzelanki bo przecież się wkręcił mój mąż w strzelanie kulkami. za jedyne 379 zł bo " promocja była" zdecydowanie ma to po tatusiu.[emoji36] [emoji36] [emoji36] [emoji36]

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1507145042-aaaaaa.jpeg

1507145061-aaaaaa.jpeg


Moje przedszkolaki:*

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry