reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
przynajmniej nam teraz wesoło, tak na wieczór :)
a co u Ciebie, jak sytuacja z mężęm, i gdzie Twoje zdjęcie?
Pewnie troche humoru nam sie przyda:)
Maz w pracy a on pracuje w systemie 24h. Pisalismy sms ale i nawet tam sie wadzilismy. Potem na chwile przyjechal do domu bo byl w okolicy i przyszedl i dal buzi bo mowi ze chce sie pogodzic ale ja mu nie popuszcze i jutro bedzie musial ze mna pogadac zanim na dobre stosunkowo sie pogodzimy:p
Co do zdjecia usunelam bo stwierdzilam ze po co mam straszyc hahaha:D
 
Była koleżanka na płoty;p

Ehhh! Mąż dziś nie wraca może jutro ;( zobaczymy jaka pogoda bd jutro w Częstochowie

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie troche humoru nam sie przyda:)
Maz w pracy a on pracuje w systemie 24h. Pisalismy sms ale i nawet tam sie wadzilismy. Potem na chwile przyjechal do domu bo byl w okolicy i przyszedl i dal buzi bo mowi ze chce sie pogodzic ale ja mu nie popuszcze i jutro bedzie musial ze mna pogadac zanim na dobre stosunkowo sie pogodzimy:p
Co do zdjecia usunelam bo stwierdzilam ze po co mam straszyc hahaha:D
Czyli zatęsknił za żonką :) podziwiam za upór i wytrwałość, bo u mnie to zazwyczaj ja pierwsza wyciągam rękę do zgody.
Zdjęcie, szkoda, bo było lux :)
 
Ostatnia edycja:
Czyli zatęsknił za żonką :) podziwiam za upór i wytrwałość, bo u mnie to zazwyczaj ja pierwsza wycięgam rękę do zgody.
Zdjęcie, szkoda, bo było lux :)
Oj ja jestem bardzo uparta i pamietliwa wiec przewaznie moj maz przychodzi do mnie 1. Choc nie powiem ze czasami zdaza i mi sie:p
Wczoraj bylam w kinie z kolezanka i praktycznie caly dzien przed kinem z nia pisalam na tele to moj maz juz ze czy Ty aby napewno idziesz z kolezanka do kina...hahaha:D
A Ty widze za niedlugo urodzinki masz;) ktore stukna latka?
 
Hej kochane. Mogę prosić Was o pomoc.
Screenshot_20171004-120217.png
odstawilam tabletki anty 3 czerwca. Miałam cykle 29,27 i 31. Dziś jest 32 dc i @ brak. Robiłam test płytkowy w poniedziałek był negatywny. Czy jak zrobię jutro test to może już coś wykazać? Czy mam jeszcze czekać? Tym razem kupiłam sobie test strumieniowy. Pozdrawiam was serdecznie. I z góry dziękuję za pomoc.

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_20171004-120217.png
    Screenshot_20171004-120217.png
    31,6 KB · Wyświetleń: 273
Oj ja jestem bardzo uparta i pamietliwa wiec przewaznie moj maz przychodzi do mnie 1. Choc nie powiem ze czasami zdaza i mi sie:p
Wczoraj bylam w kinie z kolezanka i praktycznie caly dzien przed kinem z nia pisalam na tele to moj maz juz ze czy Ty aby napewno idziesz z kolezanka do kina...hahaha:D
A Ty widze za niedlugo urodzinki masz;) ktore stukna latka?
Hehehe...skąd ja to znam...Mam podobnie, gdy umawiam się z kimś. A mi tutaj mąż teraz co chwilę próbuje zajrzeć co takiego piszę. I twierdz,że jak przechodzi obok to zmieniam strony.
Tak, już niebawem 32 ( niestety stara d--a jestem już hehehe :D, a dwa dni wcześniej moja córka skończy 3 latka.
 
reklama
Do góry