reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Edzia zrobiłabym bete dla swietego spokoju:)
Test byl 19 i negatyw

Cmi mnie tylko. Kluje w pachwinach. Kluje na dole szlakk
Wczoraj ogladalismy Annabell i juz myslalam ze moze ze strachu dostanę bp.mnie wntrakcie tak brzucho bolalo hehe
 
Jotka, u mnie też @ się zadomowiła. Też wcinam bromergon - wiem na czym stoisz. Ja biorę go już prawie pol roku. Teraz 0.5x1 i prolaktyna w normie (chociaż początki były trudne - zawroty głowy itd). Umawiamy się na następny cykl ;) ? Wyglada na to, że idziemy łeb w łeb :D
Ja biore 1x1 tabletke. Teraz polttora miesiaca nie bralam. I cyce mnie napie u zaja i mi podcieka mleko. Masakra.. juz mam dosc tego. Dzis juz zamknely sie drzwi.
 
Niestety tak... Trzeba zaczynać od najmniejszej dawki i stopniowo ją zwiększać. Ja zaczynałam od 0.5 tabl. żeby się przyzwyczaić, później 1 żeby obniżyć poziom prolaktyny a teraz znowu 0.5 zeby utrzymać ją na dobrym poziomie. Skutki na poczatku to ból głowy, zawroty itp. Ja miałam też krwawienie z nosa i zatkany nos (chyba zwiększenie ukrwienia śluzówki). Teraz czuję się dużo lepiej niż wtedy gdy miałam za wysoką prl. Najgorzej było przed okresem - miałam straszny pms
Nigdy nie mialam zadnych z tych objawów o ktorych mowisz. Raz jak wzielam na czczo rano to mialam nudnosci, a tak to nigdy takich..
 
Witam spod kocyka. U mnie dziś 44dc. Mówiłam sobie że jak do 50dni nie dostanę @ to zatestuje a jadnak juz mnie korci a testu w domu brak. W sumie objawów brak konkretnych tylko ból piersi juz grubo ponad tydzien i bol w dole pleców zwlaszcza jak odpoczywam. Tak naprawde w pierwszej ciąży to byl moj jedyny objaw. I w 40 dc wyszedł test. Jak bedzie mi sie chcialo rano to pojde di apteki i kupie rano test...
 
Fabimama juz tysiąc zdjęć zrobiłam nie widac mam,kiepski telefon. Kurde ja poprostu znowu swiruje jak,mi opadają endorfiny po ubzduraniu sobie ze widzę kreskę na teście to uświadamiam sobie jaka euforię czułam miesiąc temu ..... Kurde mnie to nie czeka nie będę miała córki nigdy!
 
Fabimama wiedzialas kiedy możesz miec owulacje ..sluz itp objawy???
Tak wiem ze na 200% owulację mialam 7 sierpnia. Odnotowane wszystko w kalendarzyku :) ( ostatnia @ 21.07) aleee podobno czasem sie zdarza druga owulacja.. :/
Witam spod kocyka. U mnie dziś 44dc. Mówiłam sobie że jak do 50dni nie dostanę @ to zatestuje a jadnak juz mnie korci a testu w domu brak. W sumie objawów brak konkretnych tylko ból piersi juz grubo ponad tydzien i bol w dole pleców zwlaszcza jak odpoczywam. Tak naprawde w pierwszej ciąży to byl moj jedyny objaw. I w 40 dc wyszedł test. Jak bedzie mi sie chcialo rano to pojde di apteki i kupie rano test...
Trzymam kciuki!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurde co to za miesiąc....

Onaonaona , edzia u was jeszcze nie wiadomo?
Asica86 trzymam kciuki mocno :)
Aantalea głowa do góry. Jeszcze nic nie wiadomo :) wiem że bardzo chcemy zobaczyć te kreski i jest to ciężkie ( ja w tamtym cyklu też widziałam cienie i to na każdym teście a zrobiłam że 3 albo 4. ) czekaj do @ a najlepiej dzień po. Ja tak mam zamiar zrobić. U mnie się nigdy nie spoznia także będę od razu wiedziała. Trzymam mocno kciuki za ciebie. W końcu każda z nas będzie miała upragnioną dzidzie :)

@Paraplu daj znać co u ciebie :)

U mnie dzisiaj owu. Janik mnie tak bolał że myślałam że wyjdę z siebie. Teraz 14 dni czekania. Dobrze ze dużo zajęć przed nami w tym miesiącu to zajmę czymś głowę.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry