reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

A u mnie chyba owu się zbliża planowo 14 dnia cyklu chyba wpadnie.lub nawet odrobine wcześniej. Mdlilo mnie dzisiaj do obiadu i ogolnie wzdęcia pelny brzuch itp czyli tp co zwykle mam przed owu a po oboedzie mi przeszlo. I jem jak pokręcona teraz po kolacji i wypiciu butelki coli wpierniczam draże maltesers - pyyyycha są.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Dziewczyny tak na przyszłość....z racji mojej pracy - magazyn, chodzenie, schylanie, dźwiganie itp no i całodzienne narażenie na wszelkiego rodzaju urazy m.in. brzucha, jeśli test by mi wyszedł pozytywny, radzicie umawiac się do gin jak najszybciej żeby dostac L4 od razu czy czekac te kilka tygodni do czasu jak będzie na pewno juz widoczne serduszko? Bo z jednej strony wiem że nawet lekarka rodzinna by mi wtstawila L4 na czas do wizyty do gina (mam naprawde cudowna lekarę) jesli bym jej wyjasnila sytuację. No a pozatym jestem po elektrokonizacji szyjki i to też może mieć znaczenie bo jakiegos tam kawalka szyjki nie mam. Co byście na moim miejacu zrobily?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ależ proszę. My też z narzeczonym staramy się o drugie, póki co 8 cykl w trakcie. A Wy jak długo działacie?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
My dopiero 2 cykle. Ale juz tak bardzo chce ze zalamuje sie ze nie wychodzi bo z synkiem wyszlo zaraz w 1 cyklu. Dzis dostalsm okres wiec jsk sie skonczy zaraz zaczynam dzialac od poczatku.
11 wrzesnia bylam na wizycie u ginekologa i wykryl mi policystyczne jajniki i biore leki do tego mam niedoczynnosc tarczycy i hasimoto wiec mysle ze to tez moze miec wplyw ze odrazu nie wychodzi.
 
Uuuuu no to się nakumulowało.ja prtwatnie rpbie pelną morfologię z dodatkami i wszystko bogu dzięki mam w normie, nawet TSH mi oscyluje w granicach 1,5. - 1,59. Ale rok temu przeszlam ciężkie chwile i stwierdzono u mnie nerwicę żołądka. Myślę że stres ktorego doswiadczalam przez praktycznie całe życie mojej córci aż do teraz też może mnie w jakiś sposob blokowac. Dopiero pod koniec lipca zakonczyla sie sadowa walka z bylym o opieke nad córką. Z drugiej strony z córką zaczęlismy w lutym a zmajstrowana byla we wrzesniu. Ale się teraz bron boze nie nakrecam chociaz fajnie by bylo gdyby się udalo teraz tak samo jak wtedy.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Elodia no to super ze wyniki masz prawidlowe. Napewno stres bardzo sie przeklada na starania. Gdy by tak sie dalo nie nerwowac i wyluzowac to bylo by latwiej nam starajacym sie. Wiec zycze Ci aby udalo Cie szybko z fasolka.
 
Do góry