reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

przesylamy fuidki poporodowe :D lapac i zarazac sie :D
20170511-143602_1.jpg
Slicznosci do schrupania
 
reklama
Witam dziś słonecznie :)

My czasami w lato też robimy to na balkonie :-) mieszkanie mamy na ostatnim piętrze, chociaż blok na przeciwko ma dwa piętra więcej to jak leżymy na materacu to nie widać tzn mam taką nadzieję ;) bo w związku z tym że nie mamy dachu nad balkonem często latem opalam się nagolasa :-)

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app
 
Przepis na to jak dostać do głowy:

Jeden zbliżający się termin @ pomieszać z terminem testowania, dodać ból brzucha jak na okres i litry wylewającego się dziwnego śluzu, biegać co 5 minut sprawdzać czy to jednak nie wredota a wszystko oblać mężem wku...cym od rana o_O
Trzymam mocno za ciebie i testowanie w poniedziałek:)i 2kreski
 
@ketsurui czy Ty już testowałaś czy czekasz do poniedziałku?

Ja zatestuję dopiero jak nie będzie @, bo u mnie temperatura spada tuż przed @
Nie mam żadnych objawów, ani na @ , ani na ciążę. Nic, null. No może czasem trochę brzuch poczuję, ale to trwa chwilę. Czekam więc i się niecierpliwię [emoji12] Tempka na razie w górze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha i nadal cholernie mi zimno, a temperatury, ani infekcji nie mam. Dziwne to.
Idę do sklepu, bo mi w brzuchu burczy [emoji12] Ktoś coś, to kupię [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam drogie Staraczki, jestem tu nowa, mam nadzieję, że można dołączyć, postanowiłam poszukać wsparcia na forum i trafiłam tutaj, mam 25 lat, podjęliśmy z mężem decyzję o dziecku noo i się staramy, ale tu pojawia się problem i moje obawy. Każda owulacja do tej pory była wręcz "spektakularna", nie było problemu z określeniem kiedy dokładnie jest, bo było to nie do przeoczenia, ból jajników wręcz mnie wyprężał i wiadomo śluz itd.. Ale od poprzedniego cyklu (kiedy to zaczęliśmy starania) nie czuję nic, teraz właśnie zakończyły się dni "niby płodne", ale owulacji nie czułam, nie wiem czy może to być przypadek, że przez tyle lat odczuwałam to bardzo mocno, a teraz nic nie czuję? Robiłam testy owulacyjne i wyszedł pozytywny jeden, dwie grube krechy, no i na drugi dzień były starania,ale jakoś czuję, że złośliwość losu może dać o sobie znać.. Wiem, że to dopiero dwa miesiące, ale dobrze jest pogadać z kimś, kto też się stara
smilie1.gif
Pozdrawiam wszystkie Starające się
smilie1.gif
 
Ja zatestuję dopiero jak nie będzie @, bo u mnie temperatura spada tuż przed @
Nie mam żadnych objawów, ani na @ , ani na ciążę. Nic, null. No może czasem trochę brzuch poczuję, ale to trwa chwilę. Czekam więc i się niecierpliwię [emoji12] Tempka na razie w górze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pokazuj wykres ;)


Witam drogie Staraczki, jestem tu nowa, mam nadzieję, że można dołączyć, postanowiłam poszukać wsparcia na forum i trafiłam tutaj, mam 25 lat, podjęliśmy z mężem decyzję o dziecku noo i się staramy, ale tu pojawia się problem i moje obawy. Każda owulacja do tej pory była wręcz "spektakularna", nie było problemu z określeniem kiedy dokładnie jest, bo było to nie do przeoczenia, ból jajników wręcz mnie wyprężał i wiadomo śluz itd.. Ale od poprzedniego cyklu (kiedy to zaczęliśmy starania) nie czuję nic, teraz właśnie zakończyły się dni "niby płodne", ale owulacji nie czułam, nie wiem czy może to być przypadek, że przez tyle lat odczuwałam to bardzo mocno, a teraz nic nie czuję? Robiłam testy owulacyjne i wyszedł pozytywny jeden, dwie grube krechy, no i na drugi dzień były starania,ale jakoś czuję, że złośliwość losu może dać o sobie znać.. Wiem, że to dopiero dwa miesiące, ale dobrze jest pogadać z kimś, kto też się stara
smilie1.gif
Pozdrawiam wszystkie Starające się
smilie1.gif
Witaj i powodzenia :) każdy cykl może być nieco inny, więc się nie przejmuj. Zdrowe pary powinny zajść do roku czasu. Jak masz wątpliwości co do owu, to mierz temperaturę :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Witam w ten ponury deszczowy dzień:baffled:
Ale czytając Wasze posty pysiol mi się śmieje:D
Jesteście zwariowane najpierw szopa, balkon, góra kalwaria :Dszacun za odwagę:D
z tego muszą być dzidziolki!:-) :)
Trzymam kciuki za testujące na dniach i oby się w końcu pokazały piękne krechy na testach✊
Ja dzisiaj mam wolne zawiozłam synka do przedszkola i...czego ja dzisiaj nie zrobiłam:D badania, fryzjer i jeszcze policja mnie zatrzymała...sprawdzali moją trzeźwość , mieli pecha bo trafili na nie pijącą wogóle :D a ja miałam szczęście bo mam stłuczone lusterko i tego nie zauważył:-p
Wyszłam od fryzjera nie zadowolona,
ale ja zawsze jak wracam od fryzjera tak mam,ścięłam włosy nie potrzebnie ale już miałam takie piórka że masakra, mam nadzieję że odrosną;)
Zna któraś dobry sposób na szybki porost włosów;):D
Zmykam zaraz na zakupy tak więc miłego dzionka życzę:happy:
 
reklama
Pokazuj wykres ;)



Witaj i powodzenia :) każdy cykl może być nieco inny, więc się nie przejmuj. Zdrowe pary powinny zajść do roku czasu. Jak masz wątpliwości co do owu, to mierz temperaturę :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
Dziękuję! No właśnie jeśli się nie udało w tym cyklu to od kolejnego zacznę mierzyć, bo dziwne to. Łudzę się jeszcze, że może przespałam owulację itd, i czas mi się ciągnie, chciałabym już test zrobić, a do @ jeszcze troche czasu zostało. Trzymajcie kciuki! :)
 
Do góry