reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@renia200 co z Twoją @? @Windy91 jak u Ciebie? @Paraplu, podaj termin @ :)

qdkkj44j6bi2vbec.png

Teoretiko 8 czerwca.


[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
Hej Babeczki, podczytuje Was codziennie ale ciezko wbic sie w ploteczki. Kurcia ja mam pecherz jak wiewiórka. 3 razy w nocy wstaje. Pisalyscie kiedys o pracy w sieci komorkowej. Ja pracowalam w T-M we franczyzie. Kilka lat. Na początku bylo super, fajna kasa. Ale to za czasow Ery. Po rebrandingu pozmienialo sie.
Mnie co cykl piersi bola z roznym natężeniem. Teraz mega bolą ;-) . Ja testuje jutro 24dc. Zobaczymy.
 
@MoKa &&&& kochana z calego serducha życzę Tobie dwoch pieknych kreseczek !!!!
Reszcie testujacym juz niedlugo tez zycze tego samego odczarujmy w końcu te forum i niech posypia sie teraz tylko dobre wiadomosci ...
@gabrika jak u Ciebie sytuacja wyglada bylas u lekarza juz po @ zaczynasz z nami staranka od maja :happy::happy2:
@Spark jak twoj bąbelek daje już o sobie znać mamusi ???
Dziś u nas leje od rana a wczoraj bylo tak pięknie ehhhh ta pogoda to bardziej mnie wkur.... niz moja @@@ w terminie :-p:laugh2:
No ale wekend podobno ma byc piękny wiec zobaczymy a u Was jak dziołuszki ???
Dał dwa razy, od kilku dni ciszaaa :( a było to takie fajne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na życzenie [emoji846]
676f612b0906165f962618d62c227b86.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Oj, oj , oj nic nie mówię ale hmmmm.... chciałabym mieć taki wykres ;) Mnie po tej mega gorączce się pomieszało z temperaturą skoki, upadki itd. dupek też swoje pewnie robi więc już w tym miesiącu na nią nie patrze bo zwariuję.


Wiecie co dziewczyny mój organizm to se jaja chyba robi - znaczy jeśli to oznaka ciąży to proszę bardzo niech se pozwala na wszelkie numery świata ale jak nie to chyba mu strzelę focha...
Od rana brzuch jak wiecie pobolewa jak na okres i ten śluz no masakra dziewczyny.... byłam przed chwilą na zakupach i nagle w sklepie poczułam jak ze mnie leci - mimo wkładki myślałam, że zejdę bo że to pewnie okres i pewnie wszystko widać. Złapałam szybko to co mi się przypomniało, że miałam kupić i sruuuu pędem do domu. Galop do łazienki a tam.... znowu jakaś niewyobrażalna ilość śluzu...
Mam nadzieję, że to fasolka bo jeśli nie i jeśli się okaże, że ja tak na dupka reaguję i na IUI (mega gorączka, mega bóle a potem zalewanie się śluzem) to te trzy próby mnie wykończą o_O
No nic jadę kupić kolejną sałatę do posadzenia, kupię też kapustę (kiedyś dzieciom się podobno wciskało że w kapuście były znalezione więc tak na szczęście se kupie) bo miałam jechać do ogrodnika po zakupach ale..... :errr:
 
Hej kobietki po krótkiej przerwie. Odpoczywam sobie troszkę. Mierzylam temp. Bralam donga i zrobiłam tez wyniki. Chyba jest u mnie odpowiedź jeżeli chodzi o brak ciąży. Za wysoka prolaktyna :(. Ponizej wykres i wyniki.
Screenshot_2017-05-12-14-57-46.png
Screenshot_2017-05-12-14-59-19.png


Wizyta dopiero 7 czerwca. Chyba do tego czasu dalej poodpoczywam. Za ciężkie dla mnie te wszystkie przeciwności. Powodzenia dziewczyny.
 

Załączniki

  • Screenshot_2017-05-12-14-57-46.png
    Screenshot_2017-05-12-14-57-46.png
    33,6 KB · Wyświetleń: 494
  • Screenshot_2017-05-12-14-59-19.png
    Screenshot_2017-05-12-14-59-19.png
    31,9 KB · Wyświetleń: 548
Ale temperatura u Ciebie obiecująca ;)
Kurcze, coś te kreski nas unikają :(
No właśnie Aniu. U nas jak nie urok to sraczka.

A z pracą musisz sama przemyśleć. Ja nie wybralam bym pracy jezeli musiała bym zrezygnować ze starań. Tak bardzo chcę tego dziecka.
A młodsze nie będziemy. Pamiętaj pieniądze to nie wszystko. No i pomysl ile już zrobiłaś.
 
reklama
Do góry