reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

@Spark ufff ulzylo mi bo juz sie martwilam jak dlugo nic nei pisalas.

Co do foty owulacji to Picasso to to nie jest zeby sie podobalo :p
Ja ostatnio widzialam duzo gorszy filmik. Obraz z kamery laparoskopowej pokazujacy zywa i zdrowituka dzidzie 10-12tc jakos, machala lapkami itp. niesamowity widok. Nieszczescie takie, ze dzidzius ulokowal sie poza macica i stanowil zagrozenia dla zycia matki. Laparoskopia byla wykonywana by usunac ciaze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.u mnie jednak okres:(
Nie rozkreci się jeszcze ale już to okres napewno.
Kolejny termin @ 21.05 :(
To nic nowy cykl nowe nadzieję!!;)
@Flower a ty jak tam?jak test?
Miłego dnia koleżanki
 
Dobry.

Spark bardzo sie ciesze ze wszystko jest w porzadku :) oby juz bylo bez takich rewelacji

StorAnia no i pieknie zrobiony teren.Na pewno bylo duzo roboty ale efekt piekny :)

Paraplu o matko pewno wylabym na tym filmie jak dzika :/ to nie na moje nerwy
 
@Spark ufff ulzylo mi bo juz sie martwilam jak dlugo nic nei pisalas.

Co do foty owulacji to Picasso to to nie jest zeby sie podobalo :p
Ja ostatnio widzialam duzo gorszy filmik. Obraz z kamery laparoskopowej pokazujacy zywa i zdrowituka dzidzie 10-12tc jakos, machala lapkami itp. niesamowity widok. Nieszczescie takie, ze dzidzius ulokowal sie poza macica i stanowil zagrozenia dla zycia matki. Laparoskopia byla wykonywana by usunac ciaze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

O matko :( to faktycznie okropne :(

@Spark cieszę się że wszystko OK! Dbaj o Was :*

@mfifi04 Trzymam kciuki za betę! O której wynik?

@StorAnia działka cudna :)

Witam się porannie z kawką :) dawno się nie odzywałam, ale tyle produkujecie, że jak już uda mi się nadrobić to nie wiem co komu miałam odpisać ;)
U mnie 9dpo, pierwszy cykl ż mierzeniem temperatury, przez co się zgapiłam i zapomniałam brać luteine :realmad: dobra wiadomość jest taka że dong faktycznie skróci mi cykl:laugh2:
A tak wygląda mój bieżący wykres:

Screenshot_20170424-081036_crop_432x432.jpg


Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • Screenshot_20170424-081036_crop_432x432.jpg
    Screenshot_20170424-081036_crop_432x432.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 140
Ostatnia edycja:
Dzień dobry wszystkim! Ale mam dzisiaj ciężki dzień przed sobą @Bóg daj mi siły! :)
@Paraplu wolałabym oglądać Freddiego Krugera sama w domu o północy niż takie horrory jak opowiadasz. [emoji33][emoji52]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
dziewczyny ja tak już oficjalnie:

beta 344, a więc udało się. 11 cykl starań. Termin porodu mam na 31 grudnia.

trzymam za was kciuki dziewczyny. Ja wyłączyłam głowę i skupiłam się na szukaniu pracy i wtedy zaskoczyłam. Gdyby nie to, że miałam złożyć wypowiedzenie nie zrobiłabym bety.
Nie mam żadnych objawów na razie.

witam nowe staraczki.
Gratuluję [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry