reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Cześć :-)

@Spark ciesze sie, ze wszystko dobrze :-*

A moj organizm chyba przygotowywuje sie do @ dzisiaj 21dc i wykres wyglada tak jak nigdy od czasów mierzenia temp czyli 2 cykl ..
Kochana, nie swiruj, u mnie też był taki spadek, a później wzrost. Jak widać każdy cykl będzie miał inną fazę temperatur.


@Spark ufff ulzylo mi bo juz sie martwilam jak dlugo nic nei pisalas.

Co do foty owulacji to Picasso to to nie jest zeby sie podobalo [emoji14]
Ja ostatnio widzialam duzo gorszy filmik. Obraz z kamery laparoskopowej pokazujacy zywa i zdrowituka dzidzie 10-12tc jakos, machala lapkami itp. niesamowity widok. Nieszczescie takie, ze dzidzius ulokowal sie poza macica i stanowil zagrozenia dla zycia matki. Laparoskopia byla wykonywana by usunac ciaze :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O niee :( nie wyobrażam sobie tego...


Hej dziewczyny.u mnie jednak okres:(
Nie rozkreci się jeszcze ale już to okres napewno.
Kolejny termin @ 21.05 :(
To nic nowy cykl nowe nadzieję!!;)
@Flower a ty jak tam?jak test?
Miłego dnia koleżanki
Uzupełniam :(


O matko :( to faktycznie okropne :(

@Spark cieszę się że wszystko OK! Dbaj o Was :*

@mfifi04 Trzymam kciuki za betę! O której wynik?

@StorAnia działka cudna :)

Witam się porannie z kawką :) dawno się nie odzywałam, ale tyle produkujecie, że jak już uda mi się nadrobić to nie wiem co komu miałam odpisać ;)
U mnie 9dpo, pierwszy cykl ż mierzeniem temperatury, przez co się zgapiłam i zapomniałam brać luteine :realmad: dobra wiadomość jest taka że dong faktycznie skróci mi cykl:laugh2:
A tak wygląda mój bieżący wykres:

Zobacz załącznik 803695


Miłego dnia :)
Hej :) a który cykl bierzesz donga??


Ja w drodze do pracy, wczoraj poodpoczywałam nic więcej się nie działo...
Judyta szkoda :/ ale taak jak piszesz nowy cykl nowe nadzieje...
Storuś pięknie to wygląda, zazdroszczę!!! ;*
Lanvin jak tam?
Marc tak szybko spadki?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Miśka, zestresowałaś mnie wczoraj... Nie było nas całe popołudnie w domu, więc na bb nie zaglądałam, a jak weszłam to było tyle do nadrobienia, że zanim doszłam do Twojego postu, że wszystko gra, to prawie nie zeszłam!!

Ja melduje posłusznie, że odwiedziła mnie dziś Wróżka Krwawka, co oznacza 3cs. Poszłam do toalety zmierzyć temp, a jak wyciągnęłam termometr to tak że mnie chlusnęło, że poleciało mi na ręce, toaletę, majtki, wszystko brudne...pinda jedna przyszła na pełnej k*... Oby szybko się skończyła.

My wczoraj po obiedzie pojechaliśmy do mojej koleżanki że studiów do Polkowic, bo niedawno kupiła mieszkanie i się wprowadzili miesiąc temu, pojechaliśmy o 14:30, mieliśmy posiedzieć dwie godziny, a wróciliśmy przed 20 [emoji12] także dzień nam zleciał :) w weekend nie trzymałam do końca diety, bo dużo nas nie było w domu, więc z przekąskami było różnie, ale dzisiaj spojrzałam w lustro i widzę, że już trochę mi spadło i brzucha nie wywalilo jak zwykle przy @. Także idę dziś na fitness, żeby zrobić rzeźbę przed ciążą [emoji3]

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
reklama
@Lanvin przyhro mi że krwawka przyszła
@judytka777 może się nie rozkręci :)
@marc póki nie ma 2 jest nadzieja a przecież to dopiero 21 dc
@Spark dobrze że wszystko ok, leż i odpoczywaj :) idziesz do pracy?

u mnie 21 dc, żałuje że od początku, nie mierzyłam temperatury
upload_2017-4-24_8-38-11.png
 

Załączniki

  • upload_2017-4-24_8-38-11.png
    upload_2017-4-24_8-38-11.png
    107,1 KB · Wyświetleń: 224
O matko :( to faktycznie okropne :(

@Spark cieszę się że wszystko OK! Dbaj o Was :*

@mfifi04 Trzymam kciuki za betę! O której wynik?

@StorAnia działka cudna :)

Witam się porannie z kawką :) dawno się nie odzywałam, ale tyle produkujecie, że jak już uda mi się nadrobić to nie wiem co komu miałam odpisać ;)
U mnie 9dpo, pierwszy cykl ż mierzeniem temperatury, przez co się zgapiłam i zapomniałam brać luteine :realmad: dobra wiadomość jest taka że dong faktycznie skróci mi cykl:laugh2:
A tak wygląda mój bieżący wykres:

Zobacz załącznik 803695


Miłego dnia :)
Pewnie wieczorem

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Spark dobrze, że wszystko dobrze ;) iby pierwszy i ostatni taki straszak
@leeleeth super, że już łożysko ok. Mi się podniosło w 34tc
@StorAnia no cudo ten Twój raj. Kciuki za posiew i oczyszczenie, obyś nue musiała czekać na nowy termin hsg

wszystkim rozpoczynającym nowy cykl starań- oby był ostatnim.

A mnie już całkiem pożegnała @, już na 100%. Wypadałoby podziałać, ale czy będą siły i chęci? A jeszcze w teoretycznie płodne jedziemy do teściów- pokój przechodni, dziecko w łóżku... cykl na straty pewnie
 
reklama
@Lanvin u mnie następny termin @ (ktora mam nadzieje nie nadejdzie, robię rytuały żegnając się z obecna) to 19.05 [emoji4]


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
O niee, testujesz dwa tygodnie przede mną [emoji12] chyba, że dong jeszcze bardziej skróci mój cykl :)

Też jesteście dzisiaj takie niedowalone? Matko, ja od godziny siedzę w pracy i próbuje nie zasnąć, masakra...muszę zrobić kawę, która chętna??

qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Do góry