reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

O niee, testujesz dwa tygodnie przede mną [emoji12] chyba, że dong jeszcze bardziej skróci mój cykl :)

Też jesteście dzisiaj takie niedowalone? Matko, ja od godziny siedzę w pracy i próbuje nie zasnąć, masakra...muszę zrobić kawę, która chętna??

qdkkj44j6bi2vbec.png

No, ja właśnie weszłam do pracy i nie wiem z co się zabrać. Nie mogę się zorganizować, zamiast pracować to czytam forum. Nie mogę skupić mocy. Ni cóż... PONIEDZIAŁEK! :)


[emoji64]
 
reklama
No, ja właśnie weszłam do pracy i nie wiem z co się zabrać. Nie mogę się zorganizować, zamiast pracować to czytam forum. Nie mogę skupić mocy. Ni cóż... PONIEDZIAŁEK! :)


[emoji64]
Mój syn w każdą niedzielę mówi, że ma przerąbane, bo "jutro poniedziałek, a poniedziałki zawsze są najgorsze" [emoji12] ale jeszcze 4 dni i długi weekend jee [emoji3]


@Lanvin ja poproszę kawę z mlekiem;)
Zaraz lecę na betę mam nadzieję że wyniki będą dzisiaj. Strasznie źle się czuję. Pół nocy nie spalam. Straszne rozwolnienie:( stres mnie chyba zje:/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochanie, beta na pewno wyjdzie powyżej 5 [emoji8] nie stresuj się, bo obiecałaś mi, że trzymasz dla mnie miejsce na wątku [emoji8]

A może latte? Ja właśnie sobie zrobiłam :)

Ja wczoraj na poprawę humoru, że @ nadkracza kupiłam sobie w Biedronce olej kokosowy i ksylitol [emoji12] jedni kupują słodycze, a ja zdrową żywność [emoji3] od razu było mi lepiej [emoji12]
qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Mój syn w każdą niedzielę mówi, że ma przerąbane, bo "jutro poniedziałek, a poniedziałki zawsze są najgorsze" [emoji12] ale jeszcze 4 dni i długi weekend jee [emoji3]



Kochanie, beta na pewno wyjdzie powyżej 5 [emoji8] nie stresuj się, bo obiecałaś mi, że trzymasz dla mnie miejsce na wątku [emoji8]

A może latte? Ja właśnie sobie zrobiłam :)

qdkkj44j6bi2vbec.png
Oczywiście trzymam miejsce nie może być inaczej;) testu nie robisz? Serce mi wali jak szalone. Może być latte[emoji477]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój syn w każdą niedzielę mówi, że ma przerąbane, bo "jutro poniedziałek, a poniedziałki zawsze są najgorsze" [emoji12] ale jeszcze 4 dni i długi weekend jee [emoji3]



Kochanie, beta na pewno wyjdzie powyżej 5 [emoji8] nie stresuj się, bo obiecałaś mi, że trzymasz dla mnie miejsce na wątku [emoji8]

A może latte? Ja właśnie sobie zrobiłam :)

Ja wczoraj na poprawę humoru, że @ nadkracza kupiłam sobie w Biedronce olej kokosowy i ksylitol [emoji12] jedni kupują słodycze, a ja zdrową żywność [emoji3] od razu było mi lepiej [emoji12]
qdkkj44j6bi2vbec.png
ja tez kupuje olej kokosowy :)
 
reklama
Cześć dziewczyny sorki że tak późno ale od rana mam dzień zabiegany

To tak, wczoraj były przytulanki i po zobaczyłam krew, no to spoko jak miała @ przyjść to po co dłużej czekać, ale cały wieczór później nic, rano wstaje i dalej nic więc zrobiłam test i tam też nic :( więc czekam aż się @ rozkręci :( zrobiłam już dziś 5 kilometrów i nawet jedna kropelka nie chce wylecieć! a ja już bym chciała żeby się zaczęła i skończyła i dalej działać bo czasu niewiele :)

@Lanvin szkoda że @ przylezla ale to za miesiąc obie zachodzimy :)

Sent from my D2203 using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry