reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Cześć Dziewczyny.
To mój pierwszy wpis na forum, ale podglądam Was od sierpnia, więc ja jestem z Wami na bieżąco. Teraz muszę się Wam jakoś przedstawić. Od 3 tygodni mam już 31 lat, mieszkam w Niemczech, a o dziecko staramy się z mężem od lipca z przerwa 2 miesięczna na post. Do tej pory zrobiłam badania hormonów, monitoring owulacji ze sprawdzeniem czy pęka (podejrzewałam u siebie zespół LUF). Jedynym moim pewnym problemem jest za krótka faza lutealna, która trwała u mnie zawsze ok. 8 dni. od lipca starałam się wydłużyć ją postem, ziołami, suplementami z wit. B6 itp. Udało się wydłużyć fazę do 10 dni. Dalej mało, ale już dopuszczalne minimum. w tym cyklu się poddałam i zaczęłam brać Duphaston 1x dziennie. Dzisiaj mam 12 dpo, od 10 dpo mam plamienia ale są bardzo znikome taki beż (gdzie bez leku 10 dpo były już większe plamienia a 11 dpo stawał się 1 dc), kawa z mlekiem, wkładka starcza. żadnych skurczy miesiączkowych brak. czułam jakieś kłucia dziwne przez kilka dni, temperatura podniosła się dość wysoko jak na mnie, czuję ciągle, że jestem ciepła, piersi były pełne. Ale od wczoraj nic. Piersi 'oklapły', Czasem coś pokłuje i tyle. Lekarka powiedziała, że testy są różne i że mam brać dupka do 14 dpo i jak wtedy test będzie negatywny to odstawić. Oczywiście testy robię o czułości 10 i brak cieni. nie czuję się w ogóle inaczej, więc pewnie nic się nie udało. Teraz w końcu moje pytanie do Was. Czy to moje plamienie mogło być spowodowane za małą ilością progesteronu mimo brania dupka? Czy mogła to być próba zagnieżdżenia tylko na tym etapie coś nie wyszło?
Z góry dziękuję, jak któraś z Was dotrwa do końca moich wypocin, i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
Witaj u nas ,postaw na 3mc kuracji i się uda
 
@Antonia2016 właśnie wiem... dopatrywanie się niewidzialnej kreski to objaw ciąży urojonej, więc dlatego piszę, że wariuję...
Ten pierwszy załączam (robiony po południu, 3 dni przed spodziewaną miesiączką)- musiałam się pobawić bo plik był za duży
Ja tam coś widzę

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie że tak,z tego co widzę idziemy łeb w łeb [emoji12] ja jutro też planuje starania już ostatnie 16 dc

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez dzis ostatnie :)
Wow jaki maraton ... szacuneczek [emoji4] jak z tego nie wyjdzie to ja już nie wiem [emoji12] trzymam kciuki [emoji7] [emoji110]

Docia trzymam kciuki żeby się teraz udało ! [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Karolka super, że wracasz do starań z tak pozytywnym nastawieniem ... [emoji6] abyś szybko zobaczyła swoje 2 kreski

Nie narzekaj, że jest pod górkę przecież zmierzasz na szczyt ...
No dokładnie jak nie wyjdzie to juz nie mam planu...

Musi musi :)
 
reklama
Do góry