reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Jak uważacie czy mogę już zrobić test? Mam 21 dc owulacja była w 15 dc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trochę bez sensu :-) za wcześnie.
Właśnie też nie wiem czy uzupełniać sobie tą od gabriki czy uzupełniasz tą od Aleksandy :D Jak chcecie :D
Najlepiej by było, jakby dwie dziewczyny ten temat ogarniały, bo jak każdy będzie uzupełniał, to zrobi się zamieszanie.

qdkkx1hpzei65q7s.png
 
A je trzeba brać od początku cyklu, czy nie ma znaczenia??

Cheebay, niestety nie mierze, ale jeśli @ przyjdzie, to chyba zacznę.

Kurcze, dziewczyny, nie nakręcajcie mnie, bo jeszcze w swoje wymysły i urojenia uwierzę... [emoji1]

qdkkx1hpzei65q7s.png
Lanvin chyba jesteśmy w podobnej sytuacji. Jeszcze jest nadzieja na pozytyw. Kiedy powinnaś mieć @?
Ja na dodatek od popołudnia czuje się okropnie. Coś mnie rozkłada. Kicham gardło swędzi, głowa boli. Jakaś infekcja się przeplatala....
 
Ja czuję się OKROPNIE, nie wiem czy to od antybiotyku czy coś się dzieje niedobrego. Niedobrze mi, czuję jakby gulę w gardle, nawala mi jajnik i brzuch ;/ i tak od niedzieli... porażka jakaś ;/ Ledwo żyję !!! W pracy dzisiaj odpłynęłam na 15 min :O
 
Ja czuję się OKROPNIE, nie wiem czy to od antybiotyku czy coś się dzieje niedobrego. Niedobrze mi, czuję jakby gulę w gardle, nawala mi jajnik i brzuch ;/ i tak od niedzieli... porażka jakaś ;/ Ledwo żyję !!! W pracy dzisiaj odpłynęłam na 15 min :O

Jak to odpłynęłaś??
 
reklama
Jak to odpłynęłaś??
W sensie zrobiło mi się słabo, zadzwoniłam po szefową i zapukałam do sąsiadów żeby sprawdzali co jakiś czas czy wszystko ok, żeby w razie wypadku mała sama nie została... no i usiadłam i zasnęłam...pierwszy raz w pracy (malutka ledwo co zasnęła, więc to akurat nie był problem, ale się przeraziłam). Nie chce mi się jeść, niedobrze mi i źlee, a miałam się pakować ;/
 
Do góry