reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Docia muszę nie chce powtórki z wątpliwej rozrywki.
Antonina dziękuję :)
Miffi postaramy się ale serrio polecam alkohol przy staraniach :D
Kotek co nie? szok tak jakby ogromny!

Mój mąż chyba zemdlał hahahaha bo napisałam mu że ma uważać na drodze (miał jakąs awarie na autostradzie) bo nie chce żeby cos się stało ojcu moich dzieci, a on mi pisze dzieci? dlaczego w liczbnie mnogiej ? to mu opisałam :no jak to dlaczego? jedno tu drugie tam a trzecie sie rozwija. I od tego czasu cisza hahaha.
O kurde, to chłop w szoku :)
 
reklama
Pokaż nam i powtórz test :-)

qdkkx1hpzei65q7s.png
Próbowałam zrobić zdjęcie ale aparat w moim telefonie nie łapie ostrości nawet na teście(ten cienki paseczek). Chyba pójdę po test na jutro rano, ale tak nie lubię widzieć jednej kreski:( ale tak powinnam, na ten wczorajszy spojrzałam od razu i po 15 minutach, a nuż po 7 wyskoczyła druga kreska? Eh
 
Próbowałam zrobić zdjęcie ale aparat w moim telefonie nie łapie ostrości nawet na teście(ten cienki paseczek). Chyba pójdę po test na jutro rano, ale tak nie lubię widzieć jednej kreski:( ale tak powinnam, na ten wczorajszy spojrzałam od razu i po 15 minutach, a nuż po 7 wyskoczyła druga kreska? Eh
Jeśli tak było to jutro ją zobaczysz :)
 
U mnie @ się rozkręca, może jest cień szansy, że torbiele zejdą... Jeśli dwa poprzednie dni to było tylko plamienie a dzisiaj już jest krew , to pierwszy dzień cyklu jest dzisiaj??? Durna jestem, wiem ;)
 
Próbowałam zrobić zdjęcie ale aparat w moim telefonie nie łapie ostrości nawet na teście(ten cienki paseczek). Chyba pójdę po test na jutro rano, ale tak nie lubię widzieć jednej kreski:( ale tak powinnam, na ten wczorajszy spojrzałam od razu i po 15 minutach, a nuż po 7 wyskoczyła druga kreska? Eh
Siknij z pierwszego siku będziesz wiedziała na czym stoisz :) Trzymam kciuki za II kreski.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 
Ej! Czy ja dobrze przeczytałam posty, że tu nam się też jakieś zaręczyny pojawiły? :):) Jeżeli tak, to gratuluję :):):)

Ja dzisiaj wkroczyłam w 3 dziesiątkę mojego życia. Rano mój M zostwił mi prezent i liścik z życzeniami i dyspozycją że mam się szykować na wieczór :):)
Moje przyjaciółki przywiązały mi z samego rana do drzwi balony i zostawiły bukiet tulipanów, jak wychodziłam z mieszkania to omal zawału nie dostałam!!! Potem płakałam jak bóbr ze szczęścia :):)

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy dziewczęta!
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń
 
reklama
Do góry